24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN'DAN KADİR MISIROĞLU ŞİKAYETİ: ÖLÜRSE YUNANİSTAN'A GÖMÜLSÜN

Samsun'dan Kadir Mısıroğlu şikayeti: Ölürse Yunanistan'a gömülsün

Samsun'da bir vatandaş "Keşke Yunan galip gelseydi" diyen Kadir Mısıroğlu'nu Cumhurbaşkanlığına şikayet ederek, "Ölürse çok sevdiği Yunanistan'a gömülsün" dedi.

23 Ekim 2017 Pazartesi 13:01 SAMSUN HABER

Samsun'da yaşayan Mustafa Kemal Bektaş isimli bir vatandaş, "Keşke yunan galip gelseydi" diyen Kadir Mısıroğlu'nu Cumhurbaşkanlığına şikayet etti.


Geçtiğimiz günlerde hakkında öldüğü yönünde haberler çıkan ancak bu haberlerin asılsız olduğu anlaşılan Kadir Mısıroğlu ile ilgili Samsun'dan bir vatandaş Cumhurbaşkanlığına şikayet dilekçesi verdi.  Mustafa Kemal Bektaş isimli vatandaş, Kadir Mısıroğlu ile ilgili Cumhurbaşkanlığına yazdığı dilekçede şu şikayette bulundu.

"Sayın Cumhurbaşkanım, bugün haberlere kendisini sözde tarihçi sanan milli değerlere hakaretlerde bulunan Kadir Mısıroğlu'nun sağlık durumundan dolayı spakülatif haberler gelmektedir. Anlaşılan o dur ki ! Allah'ü Azümüşşan Hazretleri daha fazla kendi akıl farizasında beslendirdiği bilgilerini insanların arasını açmakta fazla kullanıp,  insanları daha fazla kutuplaştırıp, zehirlemesin diye hayat fişini çekeceği yönünde olduğudur. Akıl sahibi bir insanın "Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı. Ne medreseler lağvedilirdi. Ne hocalar asılırdı.Hiç biri olmazdı, zerre kadar Atatürk' sevgisi, kırıntısı kadar da olsa cenazeme gelmesin" diyen, toplumu geren de olmadı. Bu vatandaşa Atatürk ne yapmıştır anlamadım? Sayın Cumhurbaşkanım bir ülkücü olarak Atatürk'ü seven birisi olarak zatınız nezdinde bu şahısın vefat etmesi durumunda çok sevdiği Yunanistan'a gömülmesinin toplumda bir infiale neden olunmaması açısından ailesine telkin edilmesini arz ederim" 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da lösemiyi yenen Tuana Çelenk, 6'ıncı yaş gününü pasta keserek kutladı

Samsun'da lösemiyi yenen Tuana Çelenk, 6'ıncı yaş gününü pasta keserek kutladı