19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'DAN YILBAŞI GECESİ EVİNDE OTURAN ERKEK ETEK GİYSİN DİYEN KENAN DOĞULU'YA DAVA AÇILDI

Samsun'dan yılbaşı gecesi evinde oturan erkek etek giysin diyen Kenan Doğulu'ya dava açıldı

Genel merkezi Samsun'da bulunan Osmanlı Diriliş Ocakları Genel Başkanı Ayhan Dayıoğlu, yılbaşı gecesi "Evde oturan erkek etek giysin" diyen ünlü popçu Kenan Doğulu hakkında suç duyurusunda bulundu.

04 Ocak 2018 Perşembe 14:28 SAMSUN HABER

Osmanlı Diriliş Ocakları Genel Başkanı Ayhan Dayıoğlu, yılbaşı gecesi evinde oturan erkekler için etek giysinler tavsiyesinde bulunan ünlü popçu Kenan Doğulu'dan şikayetçi oldu. 


Kenan Doğulu, You Tube kanalında yeni yıl ile ilgili yayınladığı video da, kendisine 'Yılbaşını evde geçireceklere kıyafet önerisinde bulunur musun?' şeklinde yöneltilen bir soruya,  "Hiç giymedikleri değişik şeyler gisyinler. Mesela 'Hayatta etek giymem' diyen bir adam etek giysin. Kostüm şart bence." yanıtını vermişti.

Kenan Doğulu'nun bu sözleri sonrası ise genel merkezi Samsun'da bulunan Osmanlı Diriliş Ocakları Genel Başkanı ve 15 Temmuz gazisi Ayhan Dayıoğlu, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına giderek, suç duyurusunda bulunarak şikayetçi oldu.

Ayhan Dayıoğlu, Kenan Doğulu ile ilgili şikeyetinde, "Sanatçı Kenan Doğulu yılbaşını evinde kutlayan erkekler etek giysin şeklinde sözler safr etmiş. Ben bu durumdan dolayı kendimin hakarete uğradığını düşünüyorum ve bu şekilde bana hakarette bulunan Kenan Doğulu isimli kişiden davacı ve şikayetçiyim" dedi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 14 aylık Iraklı mülteci bebek ölümle pençeleşiyor

Samsun'da 14 aylık Iraklı mülteci bebek ölümle pençeleşiyor