20 Nisan 2019 Cumartesi

SAMSUNG'UN PATRONU SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK'A SELAM GÖNDERDİ

Samsung'un patronu Samsun Valisi Osman Kaymak'a selam gönderdi

Samsung Samsun'un önüne geçmemeli diyen Samsun Valisi Osman Kaymak'a Samsung Yönetim Kurulu Başkanı Hyun Suk Kim selam gönderdi..

07 Aralık 2017 Perşembe 17:13 SAMSUN HABER
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Hyun Suk Kim'in Samsun Valisi Osman Kaymak'a selam gönderdiğini açıkladı.

Samsun Valisi Osman Kaymak, LikeSamsun uygulamasının tanıtım toplantısında arama motorlarında Samsung'un Samsun'un önüne geçtiğini dile getirmiş, bu açıklaması ise gazete, televizyon ve internet haber sitelerinde gündem olarak yer almıştı. Samsun Valisi OSman Kaymak'ın "Samsung Samsun'un önüne geçmemeli" şeklinde ki sözleri sosyal medyada da tartışma yaratırken, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte gittiği Güney Kore'de Samsung'un Genel Merkezini ziyaret etti.

Bülent Turan, Samsung'un Genel Merkezine yapılan ziyaretle ilgili fotoğrafları twitter sayfasında, "Başbakanımızla Güney Kore'de Samsung Genel Merkezini ziyaret ediyoruz. Samsung Yönetim Kurulu Başkanı Hyun Suk Kim'in Samsun Valisi sayın Osman Kaymak'a selamı var:)" notu ile yayınladı.

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Twitter'da yayınladığı bu mesajda ise Samsun Valisi Osman Kaymak'ı etiketledi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'den yargılanan 53 sanıktan 34'üne hapis cezası verildi

Samsun'da FETÖ'den yargılanan 53 sanıktan 34'üne hapis cezası verildi