24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUNLU AFRİN ŞEHİDİ GÖKSU ŞAFAK ŞAHİN'İN İNTİKAMINI SİLAH ARKADAŞLARI ALDI

Samsunlu Afrin şehidi Göksu Şafak Şahin'in intikamını silah arkadaşları aldı

Afrin'de şehit olan Samsunlu astsubay kıdemli çavuş Göksu Şafak Şahin'in intikamını silah arkadaşları aldı. Afrin'de teröristler tarafından kazılan tünellere giren Mehmetçikler, Havza doğumlu şehit astsubay kıdemli çavuş Göksu Şafak Şahin'in intikamının alındığını bir video ile duyurdu.

04 Mart 2018 Pazar 15:29 SAMSUN HABER

Afrin'de şuana kadar 2 bin 612 YPG'li terörist öldürülürken, Mehmetçiğin tünellerde gerçekleştirdiği terörist avı sırasında çekilen video görüntülerinde, Samsun'un Havza ilçesi doğumlu şehit astsubay kıdemli çavuş Göksu Şafak Şahin'in de intikamının alındığı anons edildi. 


Afrin'de teröristlerin kazdığı tünellere giren Mehmetçik, burada teröristleri avlarken bir askerimiz ise o anlarda çekilen videoda, "Kardeşimiz Göksu Şafak Şahin intikamın yerde kalmıyor kardeşim. Bir bir ele geçiriyoruz. Bir bir kaleleri düşüyor. Ruhun şad olsun" diyor. Samsun'un Havza ilçesi doğumlu astsubay kıdemli çavuş Göksu Şafak Şahin, Zeytin Dalı Harekatında şehit düşmüştü. Afrin'de göreve devam eden Mehmetçikler ise girdikleri tünellerde, Samsunlu şehit Göksu Şafak Şahin'in intikamının alındığını duyurdu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Türkiye'de yaşanan en büyük depremler! Samsun'da o listede var!

Türkiye'de yaşanan en büyük depremler! Samsun'da o listede var!