19 Aralık 2018 Çarşamba

SAMSUNLU AFRİN ŞEHİTLERİNİN İNTİKAMINI SAMSUNLU O KOMUTAN ALDI

Samsunlu Afrin şehitlerinin intikamını Samsunlu o komutan aldı

Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında görev yapan Samsunlu Astsubay Üstçavuş, Samsunlu Afrin şehitleri Burak Akalın, Hüseyin Şahin ve Göksu Şafak Şahin'in intikamını aldı.

08 Mart 2018 Perşembe 19:43 SAMSUN HABER

Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı sırasında teröristler ile çıkan çatışmada şehit düşen Samsun doğumlu Burak Akalın, Hüseyin Şahin ve Göksü Şafak Şahin'in intikamını Burseya Dağını alan timin Samsunlu komutan S.B aldı.


Geçtiğimiz haftalarda Afrin'de şehit düşen Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu uzman çavuş Burak Akalın sanılarak fotoğrafları yayınlanan Samsunlu komutan bir süre önce SamsunKentHaber aracılığı ile  gönderdiği mesajda, şehitlerin intikamının alınacağını söylemişti. 

Samsunlu tim komutanı S.B yine SamsunKentHaber aracılığı ile Afrin'den Samsun halkına selam göndererek, bir süre önce teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Burak Akalın, Hüseyin Şahin ve Göksu Şafak Şahin'in intikamının alındığını gösteren bir fotoğraf gönderdi.


Burseya Dağı fatihi Samsunlu Astsubay Üstçavuş S.B ile geçtiğimiz günlerde Samsun Valisi Osman Kaymak'ta bir telefon görüşmesi yapmıştı. Samsun Valisi Osman Kaymak, telefon görüşmesinin ardından Samsunlu tim komutanının Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan anne ve babasını evinde ziyaret etmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Afrin şehidimiz Samsunlu uzman çavuş Burak Akalın'ın bugün doğum günü

Afrin şehidimiz Samsunlu uzman çavuş Burak Akalın'ın bugün doğum günü