26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUNLU ASKERLER AFRİN'DEN OBÜS MERMİLERİ İLE SELAM GÖNDERİYOR

Samsunlu askerler Afrin'den obüs mermileri ile selam gönderiyor

Afrin'de şuana kadar 616 teröristin öldürüldüğü Zeytin Dalı Harekatında görev yapan Samsunlu askerler, obüs mermilerinin üzerine yazdıkları mesajlarla, Samsun Valisi Osman Kaymak başta olmak üzere belediye başkanlarına da selam gönderiyor.

29 Ocak 2018 Pazartesi 21:58 SAMSUN HABER

Afrin'den Zeytin Dalı Harekatında görev alan Samsunlu askerler, Vali ve belediye başkanlarına obüs mermilerinin üzerine yazdıkları mesajlarla selam gönderiyor.


Afrin'de görev yapan Samsunlu asker Ahmet Temel, Samsun Valisi Osman Kaymak'a Samsunspor'a yaptığı katkılardan dolayı Zeytin Dalı Harekatında kullanılan bir obüs mermisinin üzerine  "Sayın Vali Osman Kaymak, Samsunspor için yaptıklarınızdan ötürü, bir mermide sizin için" yazısı yazarak teşekkür etmişti.

Samsun Valisi Osman Kaymak, Zeytin Dalı harekatında görev yapan Samsunlu askerin teşekkürüne, "Terörle mücadelenin en yoğun dönemlerinde görev yapmış biri olarak Aslanlarımıza çok  teşekkür ediyorum. Siz sağ salim oraları terörden arındırın Allah'ın izniyle biz Samsun için her daim çalışırız. Samsun ve tüm Türkiye duacınız. Allah yardımcınız olsun. " yanıtını verdi.Yine Afrin'de görevli başka bir askerde Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı'nın ismini obüs mermisine yazarak, "Zeytin Dalı Operasyonu İshak Taşçı'ya selamlar" diye yazmıştı.Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk'e de obüs mermisinin üzerine ismi yazılı bir fotoğraf gönderen bir asker, "Galip Öztürk'e Afrin'den selamlar' notunu yazdı.Son olarak Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'a da Malatlayı bir astsubay tarafından Zeytin Dalı harekatında kullanılan obüs mermisi üzerine "Erdoğan Tok Selamlar Afrin, Zeytin Dalı' yazılı bir fotoğraf gönderildi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendisine obüs mermisi üzerine yazı yazarak selam gönderen astsubay'a teşekkür ederek, sosyal medya sayfasında, "Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin Afrin’de düzenlediği Zeytin Dalı Harekâtı’na katılarak bombaya yazdığı el yazıyla bizlere selam gönderen Malatyalı Astsubayımıza bizlerde sevgi ve dualarımızı gönderiyoruz. Kahraman askerlerimize sağ salim birliklerine varmayı vazifelerini seve seve canla başla yaptıktan sonra şan ve şerefle evlerine dönmeyi ana-baba kardeş ve bütün sevdiklerine kavuşmayı nasip eyle Ya Rabbi. " açıklamasını yaptı. 
SamsunKentHaber


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk'e FETÖ firarisi Muammer Akkaş'ın açtığı davayı Yargıtay onayladı!

Galip Öztürk'e FETÖ firarisi Muammer Akkaş'ın açtığı davayı Yargıtay onayladı!