26 Nisan 2019 Cuma

SAMSUNLU KOMUTANIN AFRİN MERKEZİNDEN ÇOK ÖZEL FOTOĞRAFLARI

Samsunlu komutanın Afrin merkezinden çok özel fotoğrafları

Zeytin Dalı Harekatında komutanlığını yaptığı tim ile birlikte Burseya Dağına Türk Bayrağını diken Samsunlu astsubay üstçavuş Sercan Büyükkal'ın Afrin merkezinden çok özel fotoğrafları..

19 Mart 2018 Pazartesi 13:11 SAMSUN HABER

Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı kapsamında komutanlığını yaptığı tim ile önce Burseya Dağını alan, daha sonra silah arkadaşları ile birlikte Çanakkale Zaferi'nin 103'üncü yıldönümünde Afrin'e giren Samsunlu astsubay üstçavuş Sercan Büyükkal'ın operasyonların devam ettiği bölgeden çok özel fotoğrafları ..


Zeytin Dalı Harekatında görevli Samsunlu astsubay üstçavuş Sercan Büyükkal, silah arkadaşları ile birlikte Çanakkale Zaferi'nin 103'üncü yıldönümünde Afrin merkezine girdi.  Daha önce Zeytin Dalı Harekatı kapsamında komutanlığını yaptığı tim ile birlikte Burseya Dağını alarak buraya Türk Bayrağımızı diken Samsun doğumlu astsubay üstçavuş Büyükkal, bir süre önce Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile de telefon görüşmesi yapmıştı.

Telefon görüşmesi sonrası Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Zeytin Dalı Herakatında görevli Sercan Büyükkal'ın ailesini ziyaret ederek moral vermişti. Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan Samsunlu askerlerimiz Hüseyin Şahin, Burak Akalın ve Göksu Şafak Şahin'in intikamlarınıda alan astsubay üstçavuş Sercan Büyükkal, önceki gün silah arkadaşları ile birlikte Çanakkale Zaferi'nin 103'üncü yıldönümünde Afrin şehir merkezine girdi.

İşte Afrin merkezinde Mehmetçiklerimizle birlikte teröristleri arama faaliyetlerini sürdüren astsubay üstçavuş Sercan Büyükkal'ın o anlara ait çok özel fotoğrafları..


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir.

20 Mart 2018 Salı 09:24

Ülke için yaptıklarını takdirle karşılıyorum.Yaptıkları operasyonun zorluğuna istinaden dikkatlerini işlerine vermeliler.Millet olarak bir şehit haberi daha duymak istemiyoruz.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da Kızılırmak'ta kaybolan Osman Ertekin'in cesedi bulundu

Samsun Bafra'da Kızılırmak'ta kaybolan Osman Ertekin'in cesedi bulundu