22 Ocak 2019 Salı

SAMSUNLU ŞEHİTLER BURAK AKALIN VE HÜSEYİN ŞAHİN'İN CENAZE NAMAZLARI NEREDE KILINACAK AÇIKLANDI

Samsunlu şehitler Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenaze namazları nerede kılınacak açıklandı

Samsun Valiliği, Afrin'de şehit düşen uzman çavuş Burak Akalın ile şehit uzman çavuş Hüseyin Şahin'in cenazelerinin ne zaman geleceği, ve cenaze namazlarının nerede kılınacağı ile ilgili açıklama yaptı.

11 Şubat 2018 Pazar 01:06 SAMSUN HABER

Afrin'de şehit düşen Samsunlu uzman çavuşlar Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazelerinin 11 Şubat 2018 Pazar günü Samsun'a geleceği açıklandı.


Samsun Valiliği, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen uzman çavuşlar Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenaze namazlarının saat kaçta kılınacağı ile ilgili açıklama yaptı. Şehit uzman çavuş Burak Akalın ve şehit uzman çavuş Hüseyin Şahin'in cenazelerinin 11 Şubat 2018 Pazar günü sabah saat 09:00'da Çarşamba Havaalanına geleceğini açıklayan Samsun Valiliği, iki şehidin nerede toprağa verileceği ile ilgili de kamuoyuna bilgi verdi.

Samsun Valiliğinden şehit Burak Akalın ve şehit Hüseyin Şahin'in cenaze namazlarının nerede kılınacağı ile ilgili şu bilgiler verildi.

ŞEHİT BURAK AKALIN'IN CENAZE NAMAZI

Samsunlu şehit uzman çavuş Burak Akalın'ın nerede toprağa verileceği ile ilgili açıklama yapan Samsun Valiliği, şu bilgileri paylaştı.
" Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekâtı sırasında, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit olan, Piyade Uzman Çavuş Burak Akalın'ın cenazesi, 11 Şubat 2018 Pazar günü Çarşamba İlçesi Epçeli Mahallesi’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Epçeli Mahallesinde bulunan aile kabristanlığına defnedilecektir."

ŞEHİT HÜSEYİN ŞAHİN'İN CENAZE NAMAZI

"Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Şahin'in cenazesi, 11 Şubat 2018 Pazar günü Havza İlçesi Kevser Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yenice Mahallesinde bulunan aile kabristanlığına defnedilecektir."

- Şehitlerimizin yarın (11 Şubat 2018) Pazar günü saat 09.00’da Samsun-Çarşamba Havalimanı’na gelmesi beklenmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Terme'de ev yangını! Anne ve engelli iki kızı can verdi

Samsun Terme'de ev yangını! Anne ve engelli iki kızı can verdi