16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUNSPOR DENİZLİSPOR MAÇI İÇİN TEKKEKÖY'E TRAMVAY SEFERLERİ ÜCRETSİZ OLACAK

Samsunspor Denizlispor maçı için Tekkeköy'e tramvay seferleri ücretsiz olacak

Samsun'da Tekkeköy ilçesine giden raylı sistem trenine bir otomobilin çarpması sonucu yaşanan kazada, tramvay hattında meydana gelen hasar giderilirken seferler yeniden başladı. Samsunspor'un Pazar günü Denizlispor ile oynayacağı maç nedeniyle Tekkeköy ilçesine gidecek olan tramvaylar ücretsiz olacak.

21 Nisan 2018 Cumartesi 17:28 SAMSUN HABER

Samsun'da Örnek Sanayi hemzemin geçidinde yaşanan trafik kazası nedeni ile hasar gören raylı sistem hattının onarımı tamamlandı.  Samsun'da tramvay seferleri yapılan onarımın ardından yeniden Tekkeköy ilçesine başlatıldı.


Samsunspor-Denizlispor maçı için Tekkeköy ilçesine gidecek olan tramvay seferlerinin ücretsiz olacağı açıklandı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kritik maç nedeni ile 'Haydi Samsun Maça'  çağrısı ile yaptığı açıklamada, 22 Nisan 2018 Pazar günü oynanacak olan Samsunspor Denizlispor maçı nedeni ile Tekkeköy ilçesine gidecek olan tramvay seyehatlerinin saat 10:30 ile 16:00 arasında ücretsiz olacağını duyurdu.

Önceki gece Tekkeköy ilçesine giden tramvaya bir otomobilin çarpması sonucu Örnek Sanayi Sitesi hemzemin geçidinde hasar meydana gelmiş, bu hasar nedeni ile  Cumartesi günü için raylı sistem seferleri durdurulmuştu. SAMULAŞ A.Ş yetkilileri Örnek Sanayi hemzemin geçidinde yaşanan kaza nedeni ile enerji nakil hatlarının onarımını tamamlayarak hattı yeniden ulaşıma açtı. Yapılan açıklamada, tramvay seferlerinin bugün öğleden sonra yeniden Tekkeköy ilçesine yapılmaya başlandığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti'den çağrı! Haydi Samsun Samsunspor için stadyuma

AK Parti'den çağrı! Haydi Samsun Samsunspor için stadyuma