21 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN'U YÖNETENLERE TEPKİ! SAMSUN'UN YAKASINDAN İNİN BEYLER!

Samsun'u yönetenlere tepki! Samsun'un yakasından inin beyler!

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, Samsun'u yönetenlere tepki gösterdiği köşe yazısında "Samsun'un yakasından inin beyler" dedi.

01 Ocak 2022 Cumartesi 18:46 SAMSUN HABER

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, Samsun'un Süper Ligde mücadele eden tek kadın futbol takımı olan YABPA'nın Trabzonspor Kadın Takımına 5-1 yenilmesi ile ilgili yazısında, Samsun'u yönetenleri eleştirerek, "Bu golleri yiyenler YAPBA takımı değil, bu kenti yönetenler daha doğrusu yönetemeyenlerdir" dedi.


Samsun YABPA takımından sahip çıkılmadığı için Trabzonspor Kadın takımına giden bayan sporcular ile birlikte, Samsun'da düzenlemeyi planladıkları plaj futbolu ve film festivali gibi projelere uygulanan engelleri de kaleme alan Süleyman Salur, efsane güreşçi Yaşar Doğu'nun memleketi Samsun'da, Samsun adına güreşen tek bir güreşçinin bulunmadığını hatırlattı.

Köşe yazısında, "Samsun'u yönetenler, kentinizin değerlerine sahip çıkın ve bu değerleri koruyun! Samsunu temsil noktasındasınız" diyen Salur, Samsun'u yönetenlerin spor, sanat ve festival gibi etkinlikler ile Samsunlu değerlere gösterdiği ilgisizliğe "Kentimizde yaşayabilirsiniz elbette sorun yok. Ama Samsuncu olmayı içinize sindiremiyor iseniz, Samsun için bir şeyler yapamayacak iseniz o koltuklarınızı terk edin, işgal etmeyin! Bırakın bu kentin değerlerine sahip çıkabilecekler gerçekten, Samsun için projeler üretebilecek kişiler o koltuklara gelip otursunlar. Bu kente yazık etmeyin. Bu kent 19 Mayıs kentidir. İstiklal Savaşının meşalesi bu şehirde yakılmıştır. Bu kimliğe yakışır kimseler bizi yönetsinler." ifadeleri ile tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sami

01 Ocak 2022 Cumartesi 16:49

SAMZONKırmızı-Mavi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da gazeteci Hakan Çelikbaş hayatını kaybetti

Samsun'da gazeteci Hakan Çelikbaş hayatını kaybetti