29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN'UN CANİK BELEDİYESİ BAŞKANI SANDIKÇI'YA ERDOĞAN'DAN ÖDÜL

Samsun'un Canik Belediyesi Başkanı Sandıkçı'ya Erdoğan'dan ödül

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gençlik ve Yerel Yönetimler yarışmasında ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden aldı.

16 Kasım 2021 Salı 19:51 SAMSUN HABER

Samsun'un Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, gençlere yönelik hayata geçirdiği proje ve yatırımlar nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ödül aldı.


AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığının düzenlediği Gençlik ve Yerel Yönetimler konulu yarışmada Canik Belediyesi, Orman Okulu, Sıfır Atık Köyü, Genç Gönüllü Danışmanlar, Canik Meslek Edindirme, Model Roket ve Yapay Zeka projeleri ile katıldığı yarışmada ödüle layık görüldü. 

Ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden alan Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı ise yaptığı açıklamada, "Canik Gençliği Kazandı. Gençliğe yönelik yaptığımız projeler ve yatırımlardan dolayı ödülümüzü aldık. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin. Gençlik için ürettiğimiz projelerden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden aldığımız ödülümüzü Canik gençliğine armağan ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da çıkan kavgada tüfekle vurulan Mustafa Uzun hayatını kaybetti

Samsun'da çıkan kavgada tüfekle vurulan Mustafa Uzun hayatını kaybetti