19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'UN MAYIS AYINDA KORONA VİRÜS YOĞUNLUĞU NEYDİ, AĞUSTOS AYINDA NE OLDU

Samsun'un Mayıs ayında Korona Virüs yoğunluğu neydi, Ağustos ayında ne oldu

Samsun'un Korona Virüs yoğunluğu haritası 4 ay içerisinde kırmızıya döndü. Samsun'un 1 Mayıs tarihinde normal görünen Korona Virüs yoğunluğu haritası, Ağustos ayı itibari ile kıpkırmızı oldu.

28 Ağustos 2020 Cuma 21:03 SAMSUN HABER

Samsun'da Korona Virüs vakalarında hızlı bir artış yaşanırken, şehrin 1 Mayıs 2020 tarihinde normal görünen yoğunluk haritası 4 ay içerisinde kırmızıya döndü.


Samsun'un Mayıs ayında Korona Virüs yoğunluğu neydi, Ağustos ayında ne oldu..

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü yaptığı uyarı açıklamalarında, alınan tedbir ve önlemlerin heba edilmemesine vurgu yaparken, vatandaşların büyük bir çoğunluğunun tedbirlere uymaması  sonucu şehrin Covid-19 yoğunluğu haritası da kırmızı alanlarla doldu.

Samsun Kent Haber, Sağlık Bakanlığının Evde Hayat Var uygulamasından 1 Mayıs 2020 tarihli Samsun'un Korona Virüs yoğunluğunu gösteren görüntüler almıştı. Bu görüntülere bakıldığında 1 Mayıs 2020 tarihi itibari ile Samsun'da yoğunluk normal olduğu, kırmızı alanların pek fazla olmadığı görüldü. 

Aradan geçen 4 ay içinde ise Samsun'un bugün ki tarih itibari ile Covid-19 yoğunluğunun ciddi anlamda artması dikkati çekti. Samsun Kent Haber, Evde Hayat Var uygulamasından 1 Mayıs 2020 tarihinde aldığı ekran görüntülerinin bir benzerini de bugün yani 28 Ağustos 2020 tarihi itibari ile aldı.  Bugün ki tarih itibari ile Samsun'un Korona Virüs yoğunluğu haritasında, 1 Mayıs 2020 tarihine göre her yerin kırmızı renge dönmüş durumda olması tedirginlik yarattı. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yeni Yol Partisi Samsun İl Başkanı Gül, sel afetinin yaşandığı Giresun'a gitti

Yeni Yol Partisi Samsun İl Başkanı Gül, sel afetinin yaşandığı Giresun'a gitti