20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'UN TEKKEKÖY BELEDİYESİ BAŞKANI TOGAR, SELİM YUHAY GİBİ YÜZ GÜLDÜRÜYOR

Samsun'un Tekkeköy Belediyesi Başkanı Togar, Selim Yuhay gibi yüz güldürüyor

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, EVim Şahane'nin mimarı Selim Yuhay gibi yüz güldürüyor. Tekkeköy ilçesinde bakımsız ve virane evlerde kalan ailelere, yeni ev yaptıran Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, hayata geçirdiği proje ile örnek oluyor.

19 Aralık 2017 Salı 15:58 SAMSUN HABER
Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi tarafından hayata geçirilen proje ile virane evlerde kalan vatandaşların yüzleri gülüyor. Tekkeköy ilçesinde virane ve oturulamayacak durumda olan evlerin yerine, prefabrik evler yaparak zor durumdaki aileleri mutlu eden Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, bir aileyi daha prefabrik eve kavuşturdu.

Tekkeköy ilçesinde özellikle kış ayına girmeden oturulamayacak durumda olan evleri tek tek tespit eden ilçe belediyesi, bu evlerde ki aileleri yeni ev yaparak mutlu ediyor.  Tekkeköy ilçesinde uygulamaya konulan prefabrik evler sayesinde yüzleri gülen vatandaşlar, eski ve bakımsız durumda olan evlerinden de kurtulmanın sevincini yaşıyor. İlçede Dursun amca olarak tanınan yaşlı adamın evini de tepeden tırnağa yenileyen Tekkeköy Belediyesi, dört kişilik bir aileye de prefabrik bir ev yaptırdı. Tekkeköy ilçesinde yıllardır virane evde hayat süren dört kişilik aile, belediye tarafından yapılan prefabrik evi görünce mutluluktan adeta havaya uçtu. Aileleri ziyaret eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yaptığı açıklmada, "Bugün de Kış ayına girerken dört kişilik bir ailemizi daha sıcacık bir yuvaya kavuşturmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere bu hizmetleri gerçekleştirebilmeyi nasip eden Allah'a ve bu sıcak yuvaları oluşturmada maddi manevi desteğini esirgemeyen şehrimizin güzel insanlarına en kalbi teşekkürlerimi borç bilirim. Yaklaşan kış ayı öncesi ilçemizin sevilen sayılan büyüklerinden Dursun amcamızın oturulmayacak durumda ki evinin, yaşanabilir bir ev haline getirerek, Çatısı bacası akmayan sımsıcak pırıl pırıl bir yuvaya kavuşturmanın sevincini yaşıyoruz." dedi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Osman Genç: Şehrimizi halkımızla birlikte yönetiyoruz

Osman Genç: Şehrimizi halkımızla birlikte yönetiyoruz