29 Kasım 2021 Pazartesi

SEVDAMIZ SAMSUN PLATFORMU BAŞKANI NURİ SEVEN'İN EŞİ GAMZE SEVEN VEFAT ETTİ

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven'in eşi Gamze Seven vefat etti

Samsun'da bir süredir Covid-19 tedavisi gören Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven'in eşi Gamze Seven vefat etti.

09 Ekim 2021 Cumartesi 13:09 SAMSUN HABER

Samsun'da Covid-19 yine can aldı. Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven'in eşi Gamze Seven, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.


Bir süre önce eşi KoronaVirüs'e yakalanan Nuri Seven ve Gamze Seven çifti tedavi altına alınmıştı. Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, Covid-19'u yenerek taburcu olurken eşi Gamze Seven'in tedavisi ise devam etmişti. Nuri Seven eşinin de hastalıktan kurtularak evine dönmesini beklerken aldığı acı haberle yıkıldı. İki çocuk annesi  olan Gamze Seven'in tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği bildirildi. Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven'in eşi Gamze Seven'in cenazesinin bugün ikindi namazına müteakip Derecik Mezarlığında toprağa verileceği açıklandı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Gamze alkan

15 Ekim 2021 Cuma 19:52

Gamze benim hem adasım hem bacım hemde çocuklugumdu ve ben yenı ogrendım cok uzuldum neler desem kelimeler yetmez annesı o kadar ilgili bır anneydı Kı bıze canım kardesım mekanın cennet olsun

SEMA NUR TÜREDİ

09 Ekim 2021 Cumartesi 19:51

gamze hanım çok naif ve sıcak kanlı bir insandı kalbi gibi kendide melek oldu rabıım eşine ve evlatlarına sabırlar versin çok zor kelimeler yetmez çok üzüldüm

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tutuklu daire başkanı yetkim yok diyerek ne demek istedi? Belgeli analiz yazısı

Samsun'da tutuklu daire başkanı yetkim yok diyerek ne demek istedi? Belgeli analiz yazısı