19 Mart 2019 Salı

YUSUF ZİYA YILMAZ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN FOTOĞRAFLARI İLE MESAJI VERDİ

Yusuf Ziya Yılmaz Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafları ile mesajı verdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun Buluşmasından fotoğraflar yayınlayarak, "Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana" dedi.

29 Mart 2018 Perşembe 10:18 SAMSUN HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, geçtiğimiz günlerde AK Parti Samsun İl Başkanlığı 6'ıncı Kongresi için Samsun'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yer aldığı fotoğrafları sosyal medya sayfasından yayınladı. 


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun il kongresinde yaptığı konuşmada Yusuf Ziya Yılmaz için, "Samsun'da da değerli belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Samsun bizim iktidarımızda çok daha farklı yere, çok daha farklı konuma geldi. İnanıyorum ki çok daha iyi bir duruma gelecek" demişti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, sosyal medya sayfasından ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı havaalanında karşılarken çekilen fotoğraflarını yayınlayarak mesaj verdi. 

Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yan yana olduğu fotoğrafları, "Gerek yok her sözü laf ile bayana. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana. Güçlü Türkiye'nin mimarı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, 2019'da Samsun güçlü Türkiye inşası davasında en önde yer almaya hazır. Reisimizle yeni zaferler için; Durmak yok yola devam" sözleri ile sosyal medya sayfasından yayınladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un yeni stadı dünyanın en iyileri arasında ilk 10'a girdi

Samsunspor'un yeni stadı dünyanın en iyileri arasında ilk 10'a girdi