04 Aralık 2021 Cumartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ: SAMSUN İÇİN DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun için dur durak bilmeden çalışıyoruz

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun’un gelişmesi, güzelleşmesi için yaptığımız çalışmaları dur durak bilmeden gerçekleştiriyoruz" dedi.

23 Mayıs 2017 Salı 12:39 SAMSUN HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindeki yöneticilerin yaptığı ziyarette Samsun'da yaptıkları yatırımların şehirde gelişimin önünü açtığını söyledi. Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindeki yöneticiler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
   

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 170. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında ziyarete gelen Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindeki yöneticileri kabul etti. 
     

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kent genelinde yapılan çalışmalar hakkında ziyaretçilere bilgiler vererek kentte yeni yerleşim alanlarının oluşmasında Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların büyük önem taşıdığını vurguladı.


Başkan Yusuf Ziya Yılmaz konuşmasında, “Batı Park dediğimiz alanın karşısında bir köprülü kavşak yaptık. Bu kavşak yukarıda Kalkanca tarafında binlerce konutun oluşmasına vesile oldu. Buralarda çok güzel yapılar yapıldı. Bu kavşakla birlikte şehir güneye doğru genişlemiş oldu. 30-40 bin kişilik bir nüfus orada yaşamlarını sürdürüyor. Aynı zamanda Samsun’a kazandırdığımız raylı sistem projemiz Atakum’u canlandırdı. Sıra Tekkeköy’de. Samsun’un gelişmesi, güzelleşmesi için yaptığımız çalışmaları dur durak bilmeden gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız yatırımlar şehirde gelişimin önünü açıyor. Adım adım yaklaştığımız hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sosyal medyadan PKK propagandası yapan kişi yakalandı

Sosyal medyadan PKK propagandası yapan kişi yakalandı