20 Haziran 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN SAMSUNPOR AÇIKLAMASI: DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Yusuf Ziya Yılmaz'dan Samsunpor açıklaması: Destek olmaya devam edeceğiz

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yayınladığı Samsunspor mesajından, "Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Samsunspor'a destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

06 Ocak 2018 Cumartesi 17:29 SAMSUN HABER
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Valiliği'nin Samsunspor için başlattığı yardım kampanyasına destek çağrısı yaptı.  Bilindiği üzere Samsun Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz günlerde Samsunspor'un Sosyal Güvenlik Kurumuna(SGK) olan borcu için 200 bin TL destek sağlamıştı. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsunspor için maddi destekler sağlarken, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, son yaptığı açıklamada da yine Samsunspor'a desteğin süreceği mesajını verdi.

Yusuf Ziya Yılmaz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Samsun'umuzun markası olan Samsunspor'umuzun bu zorlu süreci tüm kesimlerin desteğini beklemektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak takımımıza bundan önce olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. En kötü gün bugünse, biz yine varız. Valiliğimizin başlattığı kampanyaya sonuna kadar desteğiz" dedi. 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMKON ve SAYSİAD Samsunspor için kriz masası oluşturdu

SAMKON ve SAYSİAD Samsunspor için kriz masası oluşturdu