18 Ekim 2019 Cuma

1930 BAFRASPOR BAŞKANI FATİH YILDIZ'DAN SKANDAL SAMSUNSPOR MESAJI

1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız'dan skandal Samsunspor mesajı

Samsun'da 1930 Bafraspor Kulübünün Başkanlığını yapan Fatih Yıldız'ın Samsunspor ile ilgili yayınladığı skandal mesaja tepki yağdı.

17 Mart 2018 Cumartesi 23:32 SAMSUNSPOR

Samsun'da 1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız, sosyal medya sayfasından Samsunspor ile ilgili yayınladığı mesaj ile şimşekleri üzerine çekti.


Samsunspor'un Boluspor ile oynayacağı maça atıfta bulunan 1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız, yayınladığı mesajda kırmızı beyazlı taraftarları çileden çıkartacak ifadeler kullandı.

Mesajında 1930 Bafraspor'un Pazar günü maçının olduğunu yazan Fatih Yıldız, Samsunspor taraftarlarını çileden çıkartan paylaşımında şunları dile getirdi.

"1930 Bafrasporumuzun pazar günğn telekom ile oynayacağı Samsun Telekom maçına bütün Bafrayı bekliyoruz. Yarın Samsunspor değil 1930 Bafraspor günü birlikte olma zamanı bafra bafranındır. Samsunspor zamanı değildir kimse kusura bakmasın küme düşen takımı destek değil playoff ve şampiyonluk şansı olan 1930 bafraspor zamanı"1930 Bafraspor Başkanı olan Fatih Yıldız aynı zamanda ilçede mahalle muhtarlığı da yaparken, Samsunspor taraftarlarından gelen tepkiler üzerine yazdığı mesajı sosyal medya sayfasından silmek zorunda kaldı. Samsunspor taraftarları Fatih Yıldız'a sosyal medyadan küfür ve hakaretler yağdırdı. Bazı taraftarlar ise 1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız'ın derhal istifasının alınmasını isteyerek yayınladığı mesajı kınadı.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da Kızılırmak'ta kaybolan Osman Ertekin'den hiç bir iz yok!

Samsun Bafra'da Kızılırmak'ta kaybolan Osman Ertekin'den hiç bir iz yok!