25 Nisan 2019 Perşembe

ADNAN OKTAR'IN ADAMI TURGAY KADİROĞLU SAMSUNSPOR KONGRESİNE LİSTE GÖNDERDİ

Adnan Oktar'ın adamı Turgay Kadiroğlu Samsunspor kongresine liste gönderdi

Samsunspor Kulübü'nün geçtiğimiz günlerde kayyuma kaldığı genel kurula Adnan Oktar'ın adamı olan Turgay Kadiroğlu'nun liste gönderdiği iddiası ortalığı karıştırdı.

30 Ocak 2018 Salı 16:55 SAMSUNSPOR

Samsunspor'un kayyuma kaldığı genel kurula, Adnan Oktar'a yakınlığı ile tanına Turgay Kadiroğlu'nun mail yolu ile liste gönderdiği ortaya çıktı. 


Samsunspor taraftarları, Adnan Oktar'ın adamı olan Turgay Kadiroğlu'nun genel kurula yönetim kurulu listesi sunduğunun ortaya çıkması üzerine bu duruma tepki gösterdi. Adnan Oktar'a yakınlığı ile tanınan ve yurt dışında yaşayan Turgay Kadiroğlu'nun Samsunspor genel kuruluna sunduğu listede isimleri bulunan bazı kişiler ise, listeye isimlerinin bilgileri dışında yazıldığını açıkladı.b

Adnan Oktar'cı olan Turgay Kadiroğlu'nun Samsunspor genel kuruluna sunduğu yönetim kurulu listesinde ismi bulunanlardan biri olan Cihan Bozyel, yaptığı bir açıklama ile listede isminin bulunduğundan haberi olmadığını söyledi. Turgay Kadiroğlu'nu tanımadığını ve hazırlanan listeye isminin konulduğundan da bilgisinin olmadığını açıklayan Cihan Bozyel bu duruma tepki gösterdi.

Öte yandan Samsunspor'un kayyuma kaldığı genel kurula mail yolu ile Turgay Kadiroğlu tarafından gönderilen listede isimleri bulunanların bir çoğunun Samsunspor Kulübü üyesi olmadığı öğrenildi. Adnan Oktar'ın adamı Turgay Kadiroğlu'nun sunduğu liste divan kurulu tarafından kabul edilmedi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok başkanlık makamında vatandaşların sorunlarını dinledi

Erdoğan Tok başkanlık makamında vatandaşların sorunlarını dinledi