11 Nisan 2021 Pazar

AHMET ÇABUK YAZDI! SAMSUNSPOR'DA SIRADA ŞAHLANIŞ SEZONU VAR

Ahmet Çabuk yazdı! Samsunspor'da sırada şahlanış sezonu var

Spor yazarı Ahmet Çabuk, Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın yükseliş sezonunda ilk şampiyonluk kupasını aldığını sırada Şahlanış sezonunun olduğunu yazdı.

31 Ağustos 2020 Pazartesi 13:16 SAMSUNSPOR

Samsunspor'da Yükseliş Sezonunun şampiyonlukla sonlandığını sırada şahlanış sezonunun olduğunu kaleme alan spor yazarı Ahmet Çabuk, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın TFF 1'inci lig için seviyesi yüksek bir kadro oluşturmak için ince eleyip sık dokuduğunu yazdı.


Samsunspor'un TFF 2'inci ligde aldığı şampiyonlukta, Yüksel Yıldırım'ın büyük payı olduğunu yazan Ahmet Çabuk, "Ahlar vahlar içinde Samsunspor'un kapısına kilit vurulacak günü bi çare beklerken, uzaklardan köyün delisi bir adam çıka geldi ve dedi ki; Ben gemileri yakıp, köprüleri atıp Samsunspor'a sahip çıkmaya geldim ama bir şartım var. Futbol artık çok büyük paralarla dönen bir sanayi. Bu arenada var olup yaşamak için önüne Yılport yazıp Samsunspor'u her alanda üreten bir fabrika yapmamız lazım mesajını ilan etti. Biz de o hızır gibi yetişen kahramanın adını Cesur Yürek koyduk" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ayvaz YILMAZ

31 Ağustos 2020 Pazartesi 14:58

İnşaAllah gidişat iyi,rekabetin olduğu yerde başarı da olur. Bir de genç Ceyhun evladımızı da göz ardı etmeyelim. Geleceğin YILDIZ sporcularından olabileceğinin sinyallerini verdi bence.Ancak, işi sıkı tutmalı ve profesyonelce yaşamalı. Aksi takdirde örneklerinin de bulunduğu futbolcular gibi bir anda yok oluverir... Takımımız Samsun spor'imiz şahlanış sezonunda hayırlı olacak neticeler diliyorum.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a 50 yıllık sorunu çözmek için 180 milyonluk yatırım yapılacak

Samsun'a 50 yıllık sorunu çözmek için 180 milyonluk yatırım yapılacak