11 Nisan 2021 Pazar

AHMET ÇABUK YAZDI! SAMSUNSPOR'U KARANLIK KUYUYA İTENLERİ KİM UNUTUR

Ahmet Çabuk yazdı! Samsunspor'u karanlık kuyuya itenleri kim unutur

Samsunspor'un kabus dolu günleri ile ilgili bir yazı kaleme alan Ahmet Çabuk, "Nasıl unuturuz o kabus dolu kara günleri. Bizi dibi görünmez karanlık bir kuyuya itenleri Samsunspor'u 2'inci lige düşürenlerin yaptıklarını kim unutur" dedi.

20 Ağustos 2020 Perşembe 16:58 SAMSUNSPOR

Samsunspor'da şuan her şeyin yolunda olduğunu, taraftarında Başkan Yüksel Yıldırım'a güvendiğini kaleme alan Ahmet Çabuk, Eyyüb sabır ile gitti Mısır'a başlıklı köşe yazısında, Samsunspor'un 2'inci lige düşme sürecinde yaşananları da hatırlatarak, "Bize yaşatılanları kim unutur" dedi.


Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın "2017'de düğmeye basıp bu camiada Fetret Devrini başlatanları ve yaşadıklarımızı unutmayın " dediğini yazısında hatırlatan Ahmet Çabuk, Yıldırım'a destek vererek, köşe yazısında "Nasıl unuturuz o kabus dolu kara günleri ???

Bizi dibi görünmez karanlık bir kuyuya itenleri, kim unutur!  Taraftara ceza vererek bize final maçı oynatarak masada canımızı alan o karanlık güçleri kim unutur! Şehrinde iki Spor Bakanı çıkarıp şampiyon olmak yerine Samsunspor'u 2'inci lige düşürenlerin yaptıklarını kim unutur" diye yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'u şoke eden iki olayda iki ölü! Bir kendini yaktı diğeri sokakta öldürüldü

Samsun'u şoke eden iki olayda iki ölü! Bir kendini yaktı diğeri sokakta öldürüldü