17 Haziran 2021 Perşembe

AHMET ÇABUK YAZDI! SAMSUNSPOR'UN ÜMRANİYE MAÇ ANALİZİ VE İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR

Ahmet Çabuk yazdı! Samsunspor'un Ümraniye maç analizi ve içimizdeki İrlandalılar

Samsunspor'un Ümraniye maç analizi ve içimizdeki İrlandalılar.. Köşe yazarımız Ahmet Çabuk, Samsunspor'un 3-0 galip geldiği Ümraniyespor maçının analizini yaptı, Tomane, Kevin Boli, Plumain gibi yabancı oyuncuların durumunu değerlendirdi..

22 Eylül 2020 Salı 00:51 SAMSUNSPOR

Samsunspor'un 3-0 kazandığı Ümraniyespor maçını değerlendiren Ahmet Çabuk, yazdığı köşe yazısında Samsunspor'un bir 10 numaraya ihtiyacı olmak ile birlikte zamana ihtiyacı olduğunu yazdı.


Samsunspor'u ligde 6'ıncı haftadan sonra kimsenin tutamayacağını yazan Ahmet Çabuk, köşe yazısında,  "Yılport Samsunspor şuan tam olarak takım değil. Eski, yeni bazı oyuncular yeteri kadar formda  değiller. Uyum sorunu gözden kaçmıyor.
 
Birkaç maç sonra çok farklı bir Samsunspor izleyeceğiz. Bu gerçeği göremeyenler ya ama ya da Samsunspor'un başarılı olmasını istemeyen içimizde ki İrlandalılar olmalılar" dedi.

Ahmet Çabuk köşe yazısında Ümraniye maçında sahada oynayan ve Samsunspor'un golünü atan Tomane ile birlikte Kevin Boli, Saviçeviç, Burak Çalık, Oğuz Gürbulak, Gökhan Alsan gibi oyuncuları da değerlendirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Şehir Hastanesinin şu anki maliyeti dudak uçuklattı

Samsun Şehir Hastanesinin şu anki maliyeti dudak uçuklattı