17 Haziran 2021 Perşembe

ASİYAD BAŞKANI YILMAZ'DAN SAMSUNSPOR ÇAĞRISI! GÜN BİRLİK GÜNÜ

ASİYAD Başkanı Yılmaz'dan Samsunspor çağrısı! Gün birlik günü

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, Bursaspor ile karşılaşacak Samsunspor'a başarı diledi, tüm Samsunluları Samsunspor etrafında kenetlenmeye davet etti.

19 Nisan 2021 Pazartesi 15:41 SAMSUNSPOR

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, Süper Lig için tüm Samsunluları, Samsun derneklerini Yılport Samsunspor etrafında kenetlemeye çağırdı.


TFF 1'inci ligde mücadele eden Yılport Samsunspor'a Bursaspor ile bugün yapacağı karşılaşma öncesi başarı dileğinde bulunan ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, yaptığı çağrıda şunları dile getirdi.
"Gün Samsun için Samsunspor için birlik gönüdür. Yıllardır süren Süper Lig hasretimizin sona ermesi ve şehrimiz Samsun'un menfaatlerini koruma ve kollama adına tüm Samsun hemşeri derneklerini ve Samsunluları Yılport Samsunspor etrafında kenetlenmeye davet ediyoruz. ASİYAD olarak Samsunspor'umuzun sonuna kadar yanındayız ve Süper Lig mücadelesinde maddi ve manevi Samsunspor'un yanındayız. Haydi Samsun, Samsunspor'a hep birlikte destek verelim ve hep birlikte Süper Lige çıkalım" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor-Bursaspor karşılaşmasında futbolcular iftar molası verdi

Yılport Samsunspor-Bursaspor karşılaşmasında futbolcular iftar molası verdi