22 Ekim 2021 Cuma

BAHATTİN KÖSE, YILPORT SAMSUNSPOR'A ALACAĞI İÇİN İHTAR ÇEKTİ

Bahattin Köse, Yılport Samsunspor'a alacağı için ihtar çekti

Yılport Samsunspor'un golcü oyuncusu Bahattin Köse, pandemi sürecinde ödenmeyen iki aylık alacağı için kulübe ihtar çekti.

25 Temmuz 2020 Cumartesi 13:26 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor'un TFF 2'inci ligde attığı gollerle adından söz ettiren başarılı futbolcusu Bahattin Köse'nin alacağının ödenmediği gerekçesi ile kulübe ihtar yazısı gönderdiği öğrenildi.


Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, pandemi süreci nedeniyle futbolculara yapılması gereken ödemelerde gecikme olduğunu, Bahattin'in bu nedenle kulübe ihtar çektiğini söyledi. 

Hedef Halk Gazetesinden  Ergin Caner Cabbar'ın haberine göre Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı bir spor programında golcü oyuncu Bahattin Köse hakkında flaş bir açıklama yaptı. Korona virüs nedeniyle ödemelerde gecikme olduğunu belirten Samsunspor patronu, 1 Temmuz'da ödeme yapmadıkları için Bahattin'in kulübe ihtar çektiğini belirtti. Başkan Yıldırım, "Bahattin bize pislik yaptı. Kimsenin geçmişe dönük alacağı yok. Sadece 2 ay müsaade istedik, herkes kabul etti. Ama Bahattin bize yanlış yaptı. Başka kulübe gidip bizi mahkemeye vermek istiyor" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da düğün salonu sahiplerinden Korona Virüs'e taviz yok

Samsun'da düğün salonu sahiplerinden Korona Virüs'e taviz yok