31 Temmuz 2021 Cumartesi

CELİL SAĞIR YILPORT SAMSUNSPOR'UN 2-0'LIK YENİLGİSİ SONRASI TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI YAPTI

Celil Sağır Yılport Samsunspor'un 2-0'lık yenilgisi sonrası taraftara destek çağrısı yaptı

Samsunspor'un eski futbolcularından Celil Sağır, Yılport Samsunspor'un 2-0 yenildiği Adana Demirspor maçı sonrası kırmızı beyazlı taraftarlara "Desteğe devam" mesajı yayımladı.

06 Mart 2021 Cumartesi 23:37 SAMSUNSPOR

Samsunsporun efsane futbolcularından Celil Sağır, Yılport Samsunspor'un 2-0 yenildiği Adana maçı sonrası açıklamalarda bulundu.


Celil Sağır, Adana yenilgisinin ardından sosyal medya hesabından Samsunspor taraftarlarına çağrı yaptı. Celil Sağır çağrısında, Samsunspor taraftarlarına, "Bize düşende futbolculara desteğe sonuna kadar devam.. Sakın ha sakın birilerinin ekmeğine yağ sürmeyin.. Bu takım çıkacaksa Ertuğrul Hoca ve ekibiyle çıkacaktır.. Hiç olmadığı kadar sahiplenelim, az kaldı ipi göğüslemeye arkadaş az kaldı" dedi.

Maç ile ilgili eleştirilerde de bulunan Celil Sağır, şunları dile getirdi.
"Şampiyonluğun kilit maçında bu kadar ruhsuz ve mücadelesiz bir oyun olmaması gerekirdi. Ertuğrul Hocanın gittiği tüm takımlara bakın, takımları fizik güçleri on numara olan takımlar haline getirmiştir.. Bunu bu camiada yapmaması mümkün değildir.. Bu kadro demek ki sonuç ve skor odaklı oluşturulmuş bir kadro.. Çalım atmayı, adam adama markajı, koşmayı bu kalitedeki oyunculara hoca öğretemez.. Ama Samsunspor Camiasının ağırlığını futbolcu kardeşlerimiz sosyal medyalarda değil sahada yürekleriyle göstermelidirler arkadaş"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Şakir 55

07 Mart 2021 Pazar 02:28

Maalesef takım, rehavete girmiş, bu iş tamam, biz süper lige kesin çıkarız gibi bakıyor olaya....Son haftalarda maçları canlı izliyorum. Oyun, hiç tat vermiyor, son vuruşlar etkisiz, takımda heyecan yok gibi....Umarım ben yanılırım. Bundan birkaç sene önce de aynısı oldu. Haftalarca üst sıralardaydık, sonra seri halde düşüşler, başarısızlıklar.....Umarım toparlanırız, kendimize geliriz....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı 23 ayda ne kadar borç ödediklerini açıkladı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı 23 ayda ne kadar borç ödediklerini açıkladı