22 Ekim 2021 Cuma

CEM KÜÇÜK'TEN SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI

Cem Küçük'ten Samsunspor açıklaması

Gazeteci Cem Küçük, Yılport Samsunspor ve Giresunspor'un Süper Lige beraber çıkacağını söyledi.

04 Mart 2021 Perşembe 18:49 SAMSUNSPOR

SamsunKentTV'de canlı yayına katılan gazeteci Cem Küçük, Süper Lig için hem Yılport Samsunspor'a hem de memleketinin takımı olan Giresunspor'a başarı diledi.


Karadeniz takımlarının Süper Lig'de olmasını istediğini kaydeden Cem Küçük, katıldığı SamsunKentTV canlı yayınında, "Futbola meraklıyım. Giresun benim memleketim. İyi gidiyorlar. Samsunda öyle. Samsun'un birinci lig tecrübesi var. Tanju Çolak, büyük Savaş, Ertuğrul, rahmetli Müjdat vardı, genç yaşta trafik kazasında hayatını kaybetti. Tümer Metin, İlhan Mansız sizdeydi. Samsun Türkiye'ye çok futbolcu verdi. Serkan vardı bir dönem Galatasaray da oynadı. Giresun bence öncelikli olsun. Gönlümden geçen o ki Giresun ve Samsun beraber çıkacaklar. Karadeniz takımları zorlu oluyor. İnşallah ikisi de çıkar. Zaten Samsun niye düştü ki ben onu da anlamadım. Samsun gibi bir takımın Süper ligde olması lazım. Karadeniz'den birinci lige ne kadar çok takım gelirse o kadar iyi." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mustafa Rasi Uysal

06 Mart 2021 Cumartesi 12:32

Güzel bir temenni. Samsunspor ve Giresunspor ikisi birden süper lige çıkarlarsa harika olur. Karadeniz Bölgesi kültürüyle, hissiyatıyla, tarihiyle, yurtseverliğiyle kader birliğine sahip çok müstesna bir bölge.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan annesi Abide Özkal'ı son yolculuğuna uğurladı

Çiğdem Karaaslan annesi Abide Özkal'ı son yolculuğuna uğurladı