17 Eylül 2021 Cuma

DJEDJE SAMSUNSPOR'DAN AYRILMAK İSTEDİĞİNİ YÖNETİME BİLDİRDİ

Djedje Samsunspor'dan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Brice Dja Djedje'nin Samsunspor'dan ayrılmak istediğini kulüp yönetimine bildirdiğini açıkladı.

21 Temmuz 2021 Çarşamba 15:19 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Genel Menajer Mustafa Aztopal'dan Djedje açıklaması. DjeDje Samsunspor'dan ayrılıyor..


Brice Dja Djedje ile ilgili son gelişmelerle ilgili açıklama yapan  Yılport Samsunspor Genel Menajer Mustafa Aztopal, şu bilgileri verdi.
"Son dönemde özellikle sosyal medya üzerinde oyuncumuz Brice Dja Djedje hakkında ortaya çıkan bazı haberlere de açıklık getirmek istiyorum. Djedje, genel olarak ailesel nedenleri ön planda tutarak Samsunspor’dan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Djedje ve eşi bebek bekliyor ve eşi açık bir biçimde çocuklarını burada büyütmek istemediğini belirtmiş. Djedje de arada kaldığını fakat ailesinin doğal olarak karar almasında ana etken olduğunu bize bildirdi. Oyuncumuz kamp süresince de içinde bulunduğu bu kafa karışıklığından ötürü bir iki takım arkadaşıyla problem de yaşadı ve bu durumun takım ortamı açısından çok da sağlıklı olmadığını da gözlemledik. Bizim Djedje ile kendi açımızdan kulüp olarak bir problemimiz yok. Kendisinin kulüpten bir alacak sorunu da yok.  Ama şu aşamada aldığı kararı saygıyla karşılıyoruz. Başkanımız ve Samsunspor Futbol Kulübü AŞ bu konu ile ilgili yakın zamanda bir değerlendirme yapacaktır."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'dan transfer fiyatlarına tepki! Buna birilerinin dur demesi lazım

Yüksel Yıldırım'dan transfer fiyatlarına tepki! Buna birilerinin dur demesi lazım