22 Ekim 2021 Cuma

EFSANE FUTBOLCU ROBERTO CARLOS'TAN SAMSUNSPOR'A VİDEOLU MESAJ

Efsane futbolcu Roberto Carlos'tan Samsunspor'a videolu mesaj

Efsane futbolcu Roberto Carlos'tan Samsunspor'a videolu mesaj geldi. Dzeko'nun ardından dünyaca ünlü eski futbolcu Roberta Carlos'ta Samsunspor dedi..

04 Eylül 2020 Cuma 13:53 SAMSUNSPOR

Dünya yıldızı futbolculardan Samsunspor'a gelen videolu mesajlar son günlerde dikkati çekiyor. Dzeko'nun ardından Samsunspor'a Roberto Carlos'tan da bir mesaj geldi.


Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Roberto Carlos'dan gelen videolu mesajı sosyal medya sayfasında yayımladı. Brezilya'nın efsane futbolcuları arasında yer alan ve bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Roberto Carlos, futbolu bıraktıktan sonra Real Madrıd takımının hem kurumsal direktörü hem de uluslararası futbol elçiliği görevlerini yapmaya başladı. Roberto Carlos'tan Samsunspor için gelen videolu mesajı yayımlayan Yüksel Yıldırım, bu mesaj ile ilgili yaptığı açıklamada ise "Real Madrid Kulübü'nün Kurumsal Direktörü ve Elçisi görevlerini yürüten  Dünya Yıldızı Roberto Carlos da modaya uyarak bugün bana selamlarını gönderdi ve beni Madrid'e Real Madrid Kulübü'ne davet etti. Teşekkürler Roberto Carlos!" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Düğün salonlarında düğünler olacak mı? Açıklama yapıldı

Düğün salonlarında düğünler olacak mı? Açıklama yapıldı