16 Ocak 2022 Pazar

ENDER GÜR YILPORT SAMSUNSPOR'DA YAŞANAN KAOSU VE BURSASPOR GALİBİYETİNİ YAZDI

Ender Gür Yılport Samsunspor'da yaşanan kaosu ve Bursaspor galibiyetini yazdı

Ender Gür Yılport Samsunspor'un Menemen maçı yenilgisi sonrası yaşanan kaosu yazdı, 4-1'lik Bursaspor galibiyetini değerlendirdi ve Ertuğrul Sağlam'ın açıklamaları için "Derin yarık" dedi.

20 Nisan 2021 Salı 19:11 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Kulübünde Menemenspor yenilgisi sonrası yaşanan kaosu ve Bursaspor galibiyetini yazan Ender Gür. Yüksel Yıldırım'ın takıma balans ayarı yaptığını yazdı.


SamsunKentTSpor55 programcısı Ender Gür, Yılport Samsunspor'un 4-1'lik galibiyetinin ardından kaleme aldığı yazısında, Menemenspor maçı sonrası yaşananlara dikkati çekti ve Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım'ın takıma ciddi bir müdahalede bulunduğunu ifade etti.

Ender Gür'ün BALANS AYARI başlıklı yazısı

BALANS AYARI 

İnanılmaz bir haftayı geride bıraktık. Stres, heyecan, gerilimle dolu hafta, Menemen maçıyla kaosa döndü.

Evet tam bir kaos. Ve oluşan bu kaos ortamı başkan Yıldırım'ın balans ayarıyla geçiştirilmeye çalışıldı. Süreç herkesin malumu. Başkanın müdahalesine akort mu dersiniz, balans ayarı mı dersiniz bilemem! Ama ciddi bir müdahale oldu!

Merak edilen husus ise bu yaşananların ardından takımın nasıl bir reaksiyon vereceğiydi! Takım da Bursa maçında çok olumlu bir reaksiyon verdi doğrusu. Kazanma arzusu sahaya yansıdı. Maçın son anına kadar isteyen bir Samsunspor vardı sahada. Herkesin ortak fikri şu oldu:
İlk kez rahat bir maç izledik.

Evet rahat bir maç izledik. Bunda erken gelen golün etkisi oldu.
Şunun da altını çizmek lazım. Takım biraz daha sorumluluk almış görüntüsü verdi. Gireniyle çıkanıyla işini layıkıyla yapmaya çalışan bir oyuncu grubu vardı.

Sonuçta şimdilik sular durulmuş ve son üç maça konsantre olunmuş gibi görülse de Ertuğrul Hoca'nın açıklamaları derin bir yarık oluştuğunu ortaya koyuyor. Morali çok bozuk olduğu her halinden belli olan hocanın 3 hafta sonra alacağı kararın ipucunu verdiğine şahit olduk.

Ne diyelim. En azından bu üç haftayı sükunetle geçirmekte fayda var.
Sonrası Allah kerim.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsunsporlu

20 Nisan 2021 Salı 21:27

Ender hocam utansın ert. Niye samed aybaba ads. Geldiğinde ss.arasinda 10 puan fark vardı takımın durumunu sıfırı tüketince etraftakiler topladı takıma katkı yok A.cebeci de yok elestirsin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AA Samsun Muhabiri Recep Bilek Pakistan'da yaşanan patlamada yaralandı

AA Samsun Muhabiri Recep Bilek Pakistan'da yaşanan patlamada yaralandı