16 Haziran 2019 Pazar

ERDOĞAN TOK, SAMSUNSPOR'A 300 BİN TL YARDIM SÖZÜ VERDİ

Erdoğan Tok, Samsunspor'a 300 bin TL yardım sözü verdi

Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından Samsunspor için başlatılan kampanyaya en büyük destek İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’tan geldi. Erdoğan Tok, Samsunspor yardım kampanyasına 300 bin TL destek sözü verdi.

13 Ocak 2018 Cumartesi 16:27 SAMSUNSPOR

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Samsunspor için belediye başkanları ile yaptığı toplantı sonrası yaptığı açıklamada Samsunspor’a 300 bin TL destek vereceklerini açıkladı.

Samsunspor'un bir marka olduğunu açıklayan İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, “Tüm şehri başarıları ile sevince boğan, hüzünlendiren ve bir birine kenetleyen önemli bir olgudur Samsunspor. Samsunsporumuzu büyük takımların korkulu rüyası olduğu günlerdeki gibi hak ettiği yerlerde görmek için elimizden gelen ne varsa yapmak zorundayız. Çünkü Samsunspor hepimizin ortak değeridir. Samsunspor’un köklü ve başarılarla dolu bir tarihi var. Bu gün verdiğimiz destekle sadece geleceğini değil, tarihini de korumuş olacağız” dedi.SAMSUNSPOR’A İLKADIM’DAN 300 BİN TL DESTEK

“Ortak değerimiz Samsunspor için dün olduğu gibi bugün de kenetlenmiş durumdayız. 7'den 70'e tüm şehrin Samsunspor'a destek için elinden geleni yapıyor. Minik öğrencilerimizden emeklilerimize kadar herkesin elini taşın altına koyduğu ve Samsun Valimiz Osman Kaymak’ın öncülük ettiği kampanya kapsamında bizlerde ilçe belediye başkanlarımızla bir araya geldik. Tüm şehir el ele vererek Play off'lara taşımayı amaçladığımız Samsunsporumuz adına İlkadım Belediyesi olarak 300 Bin TL'lik destek için söz verdik. Şehrin en kalabalık nüfusuna sahip İlçemizde vatandaşlarımızın da kampanyayı sahiplendiğini mutlulukla takip ediyoruz. Bu da şehrimiz ve ülkemiz adına birlik ve beraberliğin en güzel örneklerindendir” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanlığında temayül krizi! İki belediye başkanı tepki gösterdi

AK Parti Samsun İl Başkanlığında temayül krizi! İki belediye başkanı tepki gösterdi