11 Nisan 2021 Pazar

ERTUĞRUL SAĞLAM AÇIKLADI! BİZİ SÜPER LİGE TAŞIYACAK FUTBOLCULARI KADROMUZA KATACAĞIZ

Ertuğrul Sağlam açıkladı! Bizi Süper lige taşıyacak futbolcuları kadromuza katacağız

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam transfer konusunda açıklama yaptı, taraftarın panik yapmamasını isteyerek, "Bizi Süper Lige taşıyacak futbolcuları kadromuza katacağız" dedi.

07 Ağustos 2020 Cuma 15:50 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, transfer konusunda yaptığı açıklamada görüştükleri futbolcuların üst liglerde oynayan futbolcular olduğunu söyledi.


Açıklamasında Samsunspor taraftarlarının transfer konusunda panik yapmaması gerektiğini vurgulayan Ertuğrul Sağlam, kaliteli oyuncuları kadroya katmak istediklerini belirtti.

TRANSFER ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Ertruğrul Sağlam transfer konusunda yaptığı açıklama ve verdiği bilgilerde şunları dile getirdi.
"İkinci kamp çalışmalarımıza Erhan Kartal, Onur Eriş, Vukan Savicevic ve altyapıdan da kaleci Altay Cephe kardeşimizi buraya çağırdık. Onlar da ikinci bölümde takımla beraber çalışmalara devam edecek. Biraz daha tempoyu arttıracağız ve fiziksel anlamda daha üst seviyeye çıkmayı planlıyoruz. Bu süre içerisinde transfer çalışmalarımız devam ediyor. Başkanımız Yüksel Yıldırım, Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat, Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ile birlikte hep beraber transfere yoğunlaşmış durumdayız. Her an taraftarlarımıza güzel haberler vermek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz"

SOKAĞA ATILACAK PARAMIZ YOK 
"Şunu herkes iyi bilsin ki bu transfer döneminde ince eleyip sık dokumamızın bir sebebi var. Buradaki esas amacımız, hep ekonomik olarak kulübümüzü fazla sıkıntıya sokmayacak oyuncuları kadromuza katmak hem de bizi önümüzdeki sezon Süper Lige taşıyacak kalitede oyuncuları kadromuza almaktır. Taraftarımızda da transferde ‘niye geç kalındı’ diye bir algı olabilir. Aslında geç kalınmadı, 40 günlük bir zamanımız var. Dolayısıyla kimsenin endişeye kapılmasına, panik içerisine girmesine gerek yok. Biz ne yaptığımızı biliyoruz ve bu konuda da çok kararlı bir şekilde devam ediyoruz. Talip olduğumuz oyuncuların birçoğu üst liglerde oynayan oyuncular. Dolayısıyla bir alt ligde olmamız zaman zaman bize sıkıntı çıkartabiliyor. Bir başka söz konusu durum ki bunu da ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. ‘Samsunspor çok güçlü bir takım, ekonomik anlamda çok güçlüler. Dolayısıyla bunlar her transfer görüşmesinde istediğimiz parayı buradan çok rahatlıkla alırız’ diye astronomik beklentilerle karşılaşıyoruz. Bunu da ortadan kaldırmamız gerekir. Bizim sokağa atılacak veya herhangi bir futbolcuya boş yere verilecek bir liramız yok. Onun için hak eden futbolcuya hak ettiğini vereceğiz. Doğru futbolcuyu, bizi Süper Lige çıkaracak futbolcuyu hatta Süper Ligde de devam edebileceğimiz futbolcuları inşallah kadromuza katacağız. O yüzden biz bu konudaki çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnşallah bize katkı sağlayacak en ekonomik ve en kaliteli oyuncuları kadromuza katacağız. Taraftarımızın bu konuda endişelenmesin."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tufan Akcagöz yazdı! Kandırıyorlar kardeşim seni beni memleket yangın yeri

Tufan Akcagöz yazdı! Kandırıyorlar kardeşim seni beni memleket yangın yeri