25 Ekim 2021 Pazartesi

ERTUĞRUL SAĞLAM'DAN TFF 1'İNCİ LİG AÇIKLAMASI! KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Ertuğrul Sağlam'dan TFF 1'inci lig açıklaması! Kimsenin şüphesi olmasın

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, TFF 1'inci ligdede Samsunspor camiasına yakışır şekilde mücadele edeceklerinden kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini açıkladı.

10 Temmuz 2020 Cuma 17:06 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, TFF'nin Samsunspor'un TFF 1'inci Lige yükselmesi ile ilgili verdiği kararı değerlendirdi. 


Ertuğrul Sağlam, yaptığı açıklamada "2019-2020 sezonunu şampiyonlukla noktaladığımız şu günlerde Yılport Samsunspor’a gönül verenleri mutlu etmenin gururunu yaşıyoruz" dedi.

TFF 2'inci lig Beyaz Grupta hedefe ciddiyetle ulaştıklarını belirten Ertuğrul Sağlam, "2 sezon mücadele edilen TFF 2. Lig’den bir üst lige yükselirken başarıda emeği geçen başta Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım ve yönetim kurulumuz, futbolcu kardeşlerimiz, teknik ekibimiz, kulüp çalışanlarımız, taraftarlarımız ve tüm Samsun halkına bir kez daha teşekkür ediyorum. Geride kalan sürece baktığımızda hedefimize çok çalışarak, sonuna kadar ciddiyetle mücadele ederek ve rakiplerimize saygı göstererek ulaştığımızı görüyoruz" diye konuştu.

TFF 1. Lig'de birbirinden zorlu rakiplerin olduğunu ifade eden Ertuğrul Sağlam, "TFF 1. Lig’de de Samsunspor camiasına yakışır olgunluk ve konsantrasyonla mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Şu günlerde şampiyonluk coşkusunu yaşarken bir yandan da Yılport Samsunspor vizyonuna yakışır bir planlamaya odaklanıp sezon içinde yaşanabilecek zorluklara hazır olmaya çalışıyoruz. Çünkü herkes emin olsun ki TFF 1. Lig’de bizi birbirinden zorlu rakipler bekliyor. Büyük başarılara ulaşmak için hedef birlikteliğini sürdürüp, aynı ciddiyetle daha çok çalışarak daha güzel günlere ilerleyeceğiz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o kamu kurumunda devlet malı deniz vakası iddiası

Samsun'da o kamu kurumunda devlet malı deniz vakası iddiası