22 Ocak 2019 Salı

GALİP ÖZTÜRK'TEN SAMSUNSPOR'LU FUTBOLCULARA ADANADEMİRSPOR MAÇI İÇİN 200 BİN TL PRİM SÖZÜ

Galip Öztürk'ten Samsunspor'lu futbolculara Adanademirspor maçı için 200 bin TL prim sözü

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsunsporlu futbolculara Adanademirspor maçını kazanmaları halinde 200 bin TL prim sözü verdi.

30 Ocak 2018 Salı 16:32 SAMSUNSPOR

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk'ten Samsunspor'lu futbolculara 200 bin TL prim müjdesi geldi.


Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsunspor'un içinde bulunduğu süreç ile ilgili açıklama yaptı. Samsunlu işadamı Galip Öztürk, Samsunspor'un Adanademirspor maçını kazanması halinde 200 bin TL primi vereceğini açıkladı. 

Sosyal medya sayfasından bir açıklama yapan Metro Holdini Kurucu Onursal Başkanı Galiph Öztürk, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Samsunspor ile ilgili yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, "Samsunsporumuzun geçirmekte olduğu bu hassas süreçte , Sayın Valimiz Osman Kaymak Bey in yapmış olduğu çalışmaları dikkat ile izliyor ve takdir ediyorum. Her zaman olduğu gibi bugünde Samsunspor ile ilgili yapabilecek olduğumuz; maddi manevi her türlü destek ile kulübümüzün yanındayız. Adanademirspor müsabakasının tüm giderlerini karşılamakla beraber, ilaveten müsabakanın kazanılması karşılığında 200.000.-tl prim vereceğim. Futbolcularımıza bu maçta başarılar diliyorum, bu primi alacaklarına İNANIYORUM." dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Adnan Oktar'ın adamı Turgay Kadiroğlu Samsunspor kongresine liste gönderdi

Adnan Oktar'ın adamı Turgay Kadiroğlu Samsunspor kongresine liste gönderdi