30 Kasım 2021 Salı

GÖKHAN ALSAN, SAMSUNSPOR FORMALI FOTOĞRAFLARINI NEDEN KALDIRDIĞINI AÇIKLADI

Gökhan Alsan, Samsunspor formalı fotoğraflarını neden kaldırdığını açıkladı

Samsunspor formalı fotoğraflarını sosyal medyadan kaldırdığı gerekçesi ile eleştirilen Gökhan Alsan, sözde Samsunsporlu olduğunu söyleyen bazı şahıslar tarafından ailesi ve çocuklarına hakaret edildiğini açıkladı.

11 Şubat 2021 Perşembe 17:45 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor'da Gökhan Alsan, sosyal medyadan Samsunspor formalı fotoğraflarını neden kaldırdığını açıkladı.


Gökhan Alsan yaptığı açıklamada geçtiğimiz günlerde çocukları ile oyun oynarken çekilen bir fotoğraf karesini sosyal medyada paylaştığını ve bu paylaşımın altına ise kendisini Samsunsporlu olarak tanımlayan bir kaç kişinin ailesi ve çocuklarına yönelik hakaretlerde bulunduğunu söyledi. Ailesi ve çocuklarına yönelik yapılan hakaretler sonrası ruh halinin bozulduğunu kaydeden Gökhan Alsan, açıklamasında şunları dile getirdi.
"Değerli Samsunspor Ailem, kısa bir süre önce sosyal medya hesaplarımdan Samsunspor fotoğraflarını kaldırmama sebep olan durum hakkında sizlere bir açıklama yapmam gerektiğini düşündüm. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabımda kızlarımla oyun oynarken paylaştığım bir içeriğin üzerine kendini Samsunspor taraftarı olarak tanımlayan birkaç kişiden ailem ve çocuklarım hakkında insanlığa sığmayacak mesajlar aldım. Antrenmanlardan ve takımımla olan mesaimden geriye kalan tüm zamanımı Ailemle ve çocuklarımla geçiriyorum.  Aile ve çocuk gibi kutsal kavramların ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilen ve bunu çok önemseyen biri olarak o gün aldığım bu mesajlar yüzünden içine girdiğim ruh hali ile profilimde yer alan fotoğrafları sildim. Öncelikle belirtmek isterim ki Ailem benim hayatta değer verdiğim en önemli varlıktır. Kulübüm Samsunspor da mensubu olmaktan gurur duyduğum bir camiadır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bundan sonra da Samsunsporumuzun hedeflerine ulaşması için terimin son damlasına kadar savaşacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Her ne olursa olsun beni destekleyen ve inancını sergileyen tüm taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 12 Şubat Cuma günü itibari ile KoronaVirüs aşısı uygulanan kişi sayısı açıklandı

Samsun'da 12 Şubat Cuma günü itibari ile KoronaVirüs aşısı uygulanan kişi sayısı açıklandı