16 Ocak 2022 Pazar

HAYDİ SAMSUNSPOR TARAFTARI YÜKSEL YILDIRIM'A MORAL DESTEĞİ VERİYORUZ

Haydi Samsunspor taraftarı Yüksel Yıldırım'a moral desteği veriyoruz

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Covid-19 nedeniyle zor günler geçirirken, morale ihtiyacı olduğu şu günlerde bile Samsunspor ile yatıp Samsunspor ile kalkıyor. Haydi Samsunspor taraftarı Yüksel Yıldırım'a moral desteği veriyoruz

09 Ocak 2021 Cumartesi 14:44 SAMSUNSPOR
Covid-19 tedavisi evinde devam eden Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, konu Samsunspor olunca sosyal medyadan hassas tepkiler veriyor. Sağlığı için morale ihtiyacı olduğu bir dönemde Yüksel Yıldırım yine canını sıkan bazı konularla ilgili üstü kapalı sosyal medya sayfasından mesajlar verdi. 

"Arkamdan konuşup beste yapanlar, hadi bakalım şimdi yüzüme konuşun DÜET yapalım! Size inat bende bu Samsunspor'u öyle böyle Şampiyon yapacağım. Su akar yolunu bulur. Beni daha yeni tanımaya başlıyorsunuz. Hayatım boyu hep savaştım ve kazandım. İnananların hikayesi mutlu biter." mesajı yayımlayan Yüksel Yıldırım'ın halen devam eden tedavisi nedeniyle stres ve moral bozukluğundan uzak durması gerekiyor. Bu nedenle Samsunspor taraftarlarımızdan da Yüksel Yıldırım'a bu süreçte moral desteği vermesini bekliyoruz.

Samsunspor'u TFF 1'inci Ligde şampiyon bir takım yapacağına olan inancımız ile Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın Samsun Kent Haber olarak yanında olduğumuzu ve biran önce sağlığına kavuşarak bir Anka kuşu gibi yeniden küllerinden doğarak 'Mekanın sahibi geri döndü' diyeceğimiz Süper Ligde fırtınalar estireceğimiz günlere kavuşmayı sabırsızlıkla beklediğimizi bildiriyoruz. Bu vesile ile biran önce sağlığına kavuşması temennimiz ile Yüksel Yıldırım'a tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

baba samsun

09 Ocak 2021 Cumartesi 16:11

sonuna kadar yanındayız yüksel başkanım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı: Ersan Aksu, Mustafa Demir'e avukatlık yapmaya çalıştı

İYİ Parti Samsun İl Başkanı: Ersan Aksu, Mustafa Demir'e avukatlık yapmaya çalıştı