17 Haziran 2019 Pazartesi

İŞADAMI CEMAL YEŞİLYURT, SAMSUNSPOR YARDIM HESABINA 200 BİN TL YATIRDI

İşadamı Cemal Yeşilyurt, Samsunspor yardım hesabına 200 bin TL yatırdı

Samsunspor açılan yardım hesabına Yeşilyurt Demir Çelik Şirketi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt 200 bin lira yatırdı. İşadamı Cemal Yeşilyurt'tan Samsunspor yardım kampanyasına 200 bin TL ile destek verdi.

08 Ocak 2018 Pazartesi 19:37 SAMSUNSPOR
Samsunspor'a en zor günlerinde verdiği desteklerle tanınan hayırsever işadamı Cemal Yeşilyurt, Samsunspor'a yine elini uzattı. Samsun Valiliği tarafından mali kriz içinde bulunan Samsunspor'a destek olunması için açılan yardım hesabına Cemal Yeşilyurt toplam 200 bin TL para yatırarak önemli bir katkıda bulundu.

Samsunspor'a bugüne kadar sağladığı maddi ve manevi desteklerle tanınan işadamı Cemal Yeşilyurt, 200 bin liralık desteği ile diğer işadamlarına örnek oldu. Samsun Valiliği, Cemal Yeşilyurt'un Samsunspor için açılan yardım hesabına 200 bin TL yatırdığını duyararak, işadamı Yeşilyurt ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

"Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyaya yoğun ilgi göstererek maddi katkıda bulunan tüm vatandaşlarımıza ve bu kampanyamıza 200 bin TL ile ciddi katkı sağlayan İşadamımız Sayın Cemal Yeşilyurt’a çok teşekkür ederiz."
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor yardım hesabına Astaş Holding'den 110 bin lira destek geldi

Samsunspor yardım hesabına Astaş Holding'den 110 bin lira destek geldi