04 Aralık 2021 Cumartesi

İSMAİL UYANIK SAMSUNSPOR DERNEK BAŞKANLIĞINI BIRAKTIĞINI AÇIKLADI

İsmail Uyanık Samsunspor Dernek Başkanlığını bıraktığını açıkladı

Samsunspor Derneği Başkanı İsmail Uyanık'tan son dakika açıklaması.. İsmail Uyanık, Samsunspor Dernek Başkanlığını bıraktığını açıkladı, "Gitme kararı aldım" dedi.

13 Aralık 2019 Cuma 15:44 SAMSUNSPOR

Samsunspor Derneği Başkanı İsmail Uyanık, Nuri Asan Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği açıklamaların ardından, bugün dernek başkanlığını bıraktığını açıkladı.

 

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği açıklamaların ardından Samsun'dan ayrılan ve sessizliğe bürünen Samsunspor Dernek Başkanı İsmail Uyanık, bugün Nuri Asan Tesislerinde düzenlediği toplantı ile suskunluğunu bozdu.

 

Yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek bir takım olayları engellemek için Samsun'dan uzak durduğunu ve açıklama yapmadığını belirten İsmail Uyanık, dernek yönetiminden 10 kişnin istifa ettiğini belirterek, "Bilgi kirliliğinden doğan yanlış anlaşılmalar ve sorulara cevap verebilmek adına basın toplantısını yaptım" dedi.

 

İyi niyetli olarak yaşanan gelişmelere karşı sessiz kaldığını ancak bu durumun kaotik bir ortam yarattığını vurgulayan İsmail Uyanık, "Benim burada olmamın devam etmesi halinde iki başlılığın bitmeyeceğine dair söylentilerin sıkca dillendirildiğini gördüm. Bende bu nedenle Samsunspor Dernek Başkanlığından ayrılmaya karar verdim. Dernek başkanı olarak sorumluluğumu yerine getirip gitme kararı aldım" dedi.

 

Yılport Samsunspor A.Ş ile bir protokol imzalandığını ve bu protokolde yazan maddelerle ilgili gerekenlerin yerine getirlemesini beklediğini dile getiren İsmail Uyanık, "Protokol imzalanana kadar başkanlığa devam edeceğim. Bu imzalanmadan bir yere gitmiyorum. " diye konuştu.

Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İsmail Uyanık 50 bin liralık maaş meselesi ile ilgili bilinmeyen her şeyi açıkladı

İsmail Uyanık 50 bin liralık maaş meselesi ile ilgili bilinmeyen her şeyi açıkladı