28 Ocak 2022 Cuma

MEHMET ALTIPARMAK SAMSUNSPORLULARIN MERAK ETTİĞİ SORULARI YANITLADI

Mehmet Altıparmak Samsunsporluların merak ettiği soruları yanıtladı

Yılport Samsunspor Teknik Direktörlüğü görevine gelen Mehmet Altıparmak, ilk açıklamasını Nuri Asan Tesislerinde yaptı.

26 Haziran 2021 Cumartesi 22:23 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Samsunsporluların merak ettiği soruları yanıtladı.


Nuri Asan Tesislerinde basın mensupları ile bir araya gelen Mehmet Altıparmak, kendisinden önce yapılan transferler ve yapılacak transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Mehmet Altıparmak, yaptığı açıklamada, "Benden önce alınan futbolcular iyi oyuncular. Gelen oyuncular benimde isteyeceğim oyunculardı. Samsunpor transferidir hepsi, bunlara takviyeler yapılacak. İyi bir transfer politikası var. Buraya gelen her oyuncu karakteri, kişiliği ile bu kulübe uyacak. Armasına, takımına sahip çıkacak oyuncularla oynayacağız. Formasının hakkını veren. bizimle olacak. Samsunspor'a layık olacak oyuncuları buraya getireceğiz.  Doğru oyuncuları alacağız" dedi.

Oyun sistemi ile ilgili de konuşan Mehmet Altıparmak, bu konuda da "Benim kendi oyun sistemim var. Ben hücum futbolu oynatan bir hocayım. Önde oynatırım bunu yaparken de riskler alacağım. Böyle bir oyun şeklim var. Bazen bu söylediklerim sahaya yansımayacak ama çok çalışarak bunun sahaya yansıması için gerekeni yapacağız. Oynadığımız rakiplere karşı önlemler alacağız. Herkes de bize önlem alacak. Samsunspor'un Süper ligde olması lazım" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da pandemi sürecinde Ata Market ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

Samsun'da pandemi sürecinde Ata Market ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü