21 Ağustos 2019 Çarşamba

SAMSUN CHP'DEN PARTİLİLERE SAMSUNSPOR YARDIM KAMPANYASINA DESTEK OLUN ÇAĞRISI

Samsun CHP'den partililere Samsunspor yardım kampanyasına destek olun çağrısı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Valiliği tarafından başlatılan, Samsunspor’a yardım kampanyasına destek olunması için partililere çağrıda bulundu.

09 Ocak 2018 Salı 15:21 SAMSUNSPOR

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun Valiliği'nin Samsunspor için başlattığı yardım kampanyası ile ilgili önemli açıklamalarda bulunarak, Samsunspor için taşın altına el koyduklarını söyledi.


Samsunspor’a gönül vermiş vatandaşlarımıza Samsunspor’a destek olması amacıyla, Samsun Valiliği tarafından başlatılan kampanyanın oldukça anlamlı ve yerinde bir çalışma olduğuna işaret eden CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz, “Samsun Valiliği, bu zor gününde Samsunspor için önemli bir kampanya başlattı. Bu kampanya için tüm Samsunluların destek vermesi, kentimizin takımı için oldukça önemli. Bu kampanyaya imkanı olan herkes destek vermeli. Çünkü bir kenti farklı kılan ve o kentin reklamını sağlayan önemli unsurlardan biri de o kentin futbol takımı. Samsunspor, büyük sıkıntı içinde. Bu sıkıntı bir şekilde aşılmak zorunda. Cumhuriyet Halk Partisi tabanı, kentinin takımına sahip çıkar. Tüm Samsunluların ve yardımsever vatandaşlarımızın, Samsun Valiliği tarafından açılan  Halkbankası Saathane Şubesi  TR40 0001 2001 5360 0005 1000-10 Hesap No: 1536 051 000 10 numaralı hesaba destek olmalarını bekliyoruz. “ dedi.Samsunspor’un epey zamandır yalnız bırakıldığına dikkat çeken Tufan Akcagöz, “Geçen dönem, Gençlik ve Spor Bakanı Samsun’dandı. Ondan önceki dönemde de öyle. Samsunspor en büyük zararı, bu dönemde gördü. Bu, görmezden gelinecek bir durum değildir. Samsunspor taraftar gruplarının çabalarını görüyoruz. Verdikleri mücadele, takdire layık. Kendilerini kutluyorum. Samsun’a yakışan, süper ligde mücadele eden bir futbol takımını ortaya çıkarmaktır. Tıpkı eski günlerdeki gibi, güçlü bir Samsunspor görmek istiyoruz. Bunun yolları belli. Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz de taşın altına elimizi koyuyoruz ve tüm halkımızı, Samsunspor için başlatılan bu yardım kampanyasına destek olmaya çağırıyoruz.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç: Güçlü basın güçlü şehir

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç: Güçlü basın güçlü şehir