25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUN MÜSİAD BAŞKANI HALUK TAN'DAN SAMSUNSPORLU AYİTE VE CHİBUİKE'YE TEPKİ

Samsun MÜSİAD Başkanı Haluk Tan'dan Samsunsporlu Ayite ve Chibuike'ye tepki

Samsun MÜSİAD Başkanı Haluk Tan, MKE Ankaragücü maçı sonrası Ayite ve Chibuike'ye tepki göstererek, "Samsunspor formasını terleten, onursuzların yeri çöplüktür." dedi.

21 Şubat 2018 Çarşamba 13:03 SAMSUNSPOR

Samsun MÜSİAD Başkanı Haluk Tan, MKE Ankaragücü maçının ardından Samsunsporlu  Ayite ve Chibuike'ye sert tepki göstererek, "Kime afranız, kime tafranız" dedi.


Dün oynanan ve 1-1 berabere biten Samsunspor-MKE Ankaragücü maçı ile ilgili sosyal medya sayfasından açıklama yapan Haluk Tan, karşılaşmada formanın hakkını veren Yunan futbolcu Samaras ve kırmızı beyazlı diğer futbolculara teşekkür ederken, Ayite ve Chibuike'ye ise tepki gösterdi.

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Samsunspor-MKE Ankaragücü maçı sonrası yaptığı açıklamada, şunları dile getirdi.
 
"Şimdi maç bitti, emek veren samimiyetle formasının hakkını veren Samaras a ve diğer futbolcularımıza çok teşekkür ediyorum.  Şimdi gelelim iki devekuşuna, kafalarını gömünce gözükmüyoruz sanmasınlar, ne yapmaya çalıştıklarını çok net görüyoruz, epeydir tatildeler;  Ayite ve Chibuike bugün sahada da tatildeydiler, sıkıntılı olanı kime kaprisiniz, kime afranız , kime tafranız.... Engin Hocam bunlara gerekeni yaparsın eminim de, bunlar en büyük ihaneti takım arkadaşlarına yapmışlardır. Ben bunları dönüşte otobüse bile almazdım, ilk önce ONURLU olacak Samsunspor formasını terleten, onursuzların YERİ çöplüktür. Kalın sağlıcakla..."YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz motivasyon sırrını açıkladı! Güler yüzlü insanlar

Yusuf Ziya Yılmaz motivasyon sırrını açıkladı! Güler yüzlü insanlar