25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUN VALİLİĞİ, SAMSUNSPOR YARDIM KAMPANYASINDA TOPLANAN SON PARA MİKTARINI AÇIKLADI

Samsun Valiliği, Samsunspor yardım kampanyasında toplanan son para miktarını açıkladı

Samsun Valiliği, Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasında toplanan son para miktarını açıkladı. Valilik, Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasında toplam 2 milyon 612 bin TL para biriktiğini duyurdu.

25 Ocak 2018 Perşembe 20:18 SAMSUNSPOR

Samsun Valiliği, Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasında şuana dek toplanan para miktarını kamuoyuna açıkladı. 


Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına destek verenlerin bankaya yatırdığı toplam para miktarı kamuoyuna duyuruldu.

Samsun Valiliği, mali sıkıntılar içinde olan Samsunspor için geçtiğimiz haftalarda yardım kampanyası başlatmıştı. Samsunspor için 5 Ocak 2018 tarihinde başlatılan yardım kampanyası devam ederken, Samsun Valiliği şuana dek yapılan yardım miktarı ile ilgili bilgi verdi.

Valilikten yapılan açıklamada şu bilgiler verildi.

"Samsunspor’a gönül vermiş vatandaşlarımızın Samsunspor’a destek olması amacıyla, Valiliğimiz öncülüğünde 05/01/2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen hassasiyete teşekkür ediyoruz. Açılan yardım hesabında, bugüne kadar 2 Milyon 612 bin TL yardım yapıldığı ve rakamların artarak devam ettiği görülmüştür. Yapılan yardımların tamamı futbolculara ve personele ödenmiş ancak futbolcularımıza ödemeler henüz tamamlanmamış olup, futbolcularımızın kalan paralarının ödenmesi ve transfer tahtasının açılabilmesi için acil olarak kamu kurum ve kuruluşlarımızı, işadamlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, Samsunsporlu taraftar camiasını ve tüm Samsunluları bir kez daha duyarlı olmaya davet ediyor, yardımlarınızı bekliyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kar yağışı nedeni ile 4 ilçede 43 mahalle elektriksiz kaldı

Samsun'da kar yağışı nedeni ile 4 ilçede 43 mahalle elektriksiz kaldı