20 Temmuz 2019 Cumartesi

SAMSUN VALİSİ KAYMAK SAMSUNSPOR İÇİN BELEDİYE BAŞKANLARI İLE TOPLANTI YAPTI

Samsun Valisi Kaymak Samsunspor için belediye başkanları ile toplantı yaptı

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor için belediye başkanları ile toplantı yaptı. Samsun Valisi Kaymak başkanlığında belediye başkanları ile yapılan toplantıda destek kararı alındı.

13 Ocak 2018 Cumartesi 16:23 SAMSUNSPOR
Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından Samsunspor için başlatılan kampanyaya destek olunması için belediye başkanları ile biraraya geldi.

Samsunspor’da yaşanan maddi sıkıntıların aşılması amacı ile Samsun Valiliği tarafından başlatılan kampanya adeta tüm şehri kenetledi. Yerel yöneticilerden vatandaşa kadar herkesi bir araya getiren kampanyada 7’den 70’e herkes elini taşın altına koyarken, Samsun Valisi Osman Kaymak, ilçe belediye başkanları ile de bir toplantı yaparak destek kararı alınmasını sağladı.Samsunspor'a yardım kampanya kapsamında Sevgi Cafe’de Vali Osman Kaymak öncülüğünde gerçekleştirilen belediye başkanları toplantısında alınan kararla her belediye kendi sınırları içerisindeki nüfusa göre destekte bulunma sözü verdi. Samsunspor zirvesine Samsun Valisi Osman Kaymak’ın yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Salıpazarı İlçe Belediye Başkanı Halil Akgül, Havza İlçe Belediye Başkanı Murat İkiz, Bafra İlçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çarşamba İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Yakakent İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Vezirköprü İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, 19 Mayıs İlçe Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Terme İlçe Belediye Başkanı Şenol Kul, Alaçam İlçe Belediye Başkanı Hadi Uyar katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok, Samsunspor'a 300 bin TL yardım sözü verdi

Erdoğan Tok, Samsunspor'a 300 bin TL yardım sözü verdi