31 Ekim 2020 Cumartesi

SAMSUN VALİSİ KAYMAK, SAMSUNSPORLU FUTBOLCULARA SESLENDİ! ŞEREFİNİZLE OYNAYIN

Samsun Valisi Kaymak, Samsunsporlu futbolculara seslendi! Şerefinizle oynayın

Samsun Haber- Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'un sezon açılışı töreninde futbolculara seslenerek, "Şampiyonluk için şerefinizle oynayın" dedi.

27 Ağustos 2018 Pazartesi 13:47 SAMSUNSPOR

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunnspor'un Uyanış Sezon açılışı töreninde yaptığı konuşmada, kırmızı beyazlı futbolculara seslenerek, "Samsunspor'da top oynamak şereftir, onurdur" dedi.


Samsunspor sezon açılış maçı için Orduspor ile 19 Mayıs stadında karşı karşıya geldi. Orduspor ile gerçekleşen sezon açılış maçını 1-0 galibiyetle kazanan Samsunspor taraftarını da yeni sezon için umut verdi.

Sezon açılış maçı öncesi tribünleri dolduran taraftar ve Samsunsporlu futbolculara seslenen Samsun Valisi Osman Kaymak, konuşmasında "Samsun’un derdi benim derdim, Samsun’un üzüntüsü benim üzüntümdür. Samsunlunun sevinci ve mutluluğu benim mutluluğumdur. Bu düşünce ile gördük ki, bütün taraftar ve Samsunlu, Samsunspor’u çok seviyor. O niyetle Samsunsporlu oldum ve olmaya devam edeceğim. Bizler ilin yöneticileri olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Takımları ayakta tutan taraftarlarıdır, sizlerin sevgileridir, sizlerin desteğidir. İsmail Uyanık Bey emin adımlarla takımı inşallah Süper Lig’e çıkaracaktır. Bu anlamda İlkadım şehri olan Samsun’da Samsunlu vatansever vatandaşların Samsunspor’u sevdikleri gibi Samsun’u da sevdiklerine inanıyorum. O anlamda ilini seven ülkesini sever. O yönüyle Samsunspor taraftarlığının Samsun’un değişik aşamalardaki sorunlarının çözümünde çözüm olacağını düşünüyorum. Samsunspor maçlarında tribünlerde bütün siyasi partililer ve iş adamları hep beraber bir araya geliyoruz. Bu yönüyle bu takıma destek olan herkese teşekkür ediyorum." dedi.
 


Yeni sezonda Samsunspor'da forma giyecek olan futbolcularada seslenen Samsun Valisi Osman Kaymak, şunları dile getirdi.

"Gençler, gerçekten çok köklü ve onurlu bir takıma geldiniz. Samsunspor da top oynamak sizler için bir şereftir, onurdur. Lütfen onurunuzla, şerefinizle burada oynamaya devam edin. Samsunspor’un Süper Lig’e çıkışını inşallah bu sahada beraber kutlayacağız ve burada şampiyonluklar yaşayacağız. İnşallah Rabbim geçmişteki şanlı uyanışı ve şanlı tarihi sizlere yeniden yaşatır. Takımımıza ve yönetimimize yeni sezonda başarılar diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Hepinizi sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediyesi o mahalleye Yaşam Parkuru yapıyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi o mahalleye Yaşam Parkuru yapıyor