24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK AÇIKLADI! SAMSUNSPOR İÇİN MÜFETTİŞ İSTEDİK

Samsun Valisi Osman Kaymak açıkladı! Samsunspor için müfettiş istedik

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'da geçmiş yönetimlerin yaptığı uygulamaların incelenmesi için müfettiş istediklerini açıkladı.

19 Mart 2018 Pazartesi 20:53 SAMSUNSPOR

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor Kulübünde hesapların incelenmesi ve geçmiş yönetimlerin yaptıkları yanlış uygulamaların olup olmadığının incelenmesi için İçişleri Bakanlığından müfettiş talep ettiklerini açıkladı.


Samsunspor'da yaşanan mali sıkıntıların ardından kulübe kayyum ataması yapılmıştı. Taraftarlar Samsunspor'da eski yönetimlerin yanlış uygulamalara imza atarak kulübü borçlandırdığı ve benzeri iddiaları sık sık gündeme getiriyordu.  Samsun Valisi Osman Kaymak ise Samsun Canlı Haber'de Murat Sandıkçı ve Celil Sağır'ın sunduğu Dakka 55 programının canlı yayın konuğu oldu. Vali Kaymak burada yaptığı açıklamada,  "Müfettiş istedik ortada bir yanlışlık varsa bakılacak. Kulübü bilerek zarara uğratma varmı yok mu bunlara bakılacak. Böyle bir şey tespit edilirse gereği yapılır. Bizim şuan derdimiz kulüp küme düşme derdinden kurtulsun. İnşallah bundan kurtulacağız." dedi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, canlı yayında yaptığı açıklamada ayrıca Samsunspor Boluspor maçının hakemi Bitigen'in Samsunspor'un penaltılarını vermediğini söyledi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 65 milyon TL'lik yeni Arkeoloji ve Etnografya Müzesi yapılıyor

Samsun'da 65 milyon TL'lik yeni Arkeoloji ve Etnografya Müzesi yapılıyor