14 Temmuz 2020 Salı

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK SAMSUNSPOR'UN KÜME DÜŞMESİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun Valisi Osman Kaymak Samsunspor'un küme düşmesi ile ilgili açıklama yaptı

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'un Akın Çorap Giresunspor'a 2-1 yenilerek TFF 1'inci ligden düşmesi ile ilgili Samsun Kent Haber'e açıklama yaptı..

28 Nisan 2018 Cumartesi 18:42 SAMSUNSPOR

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'un Akın Çorap Giresunspor'a 2-1 yenilerek küme düşmesinin ardından bir açıklama yaptı.


Samsunspor'un Akın Çorap Giresunspor maçında yenilmesi sonrası Samsun Kent Haber'e konuşan Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'un bu yenilgi ile küme düşmesinden dolayı çok üzgün olduğunu söyledi. Samsunsporlu taraftarların Samsunspor'a sağladığı destekler ve takıma sahip çıkması nedeni ile gönlünde taht kuran Samsun Valisi Osman Kaymak, karşılaşmayı izlemek için gittiği Giresun'da maçın bitiş düdüğü ile büyük üzüntü yaşadı.

Samsunspor'un Akın Çorap Giresunspor ile oynadığı karşılaşmayı izlemek için Giresun'a giden Samsun Valisi Osman Kaymak, dönüş yolunda Samsun Kent Haber ile yaptığı telefon görüşmesinde, kırmızı beyazlı takımın küme düşmesi nedeni ile üzgün olduğunu ifade etti. Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk'e Samsunspor'un TFF 1'inci ligden küme düşmesi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Maalesef yenildik ve küme düştük. Maça gittik üzülüyoruz. Bütün gayretlerimize rağmen takımı kurtaramadık üzgünüz. Şehir birlik ve beraber olursa yol alır. Birlikte dirlik vardır ayrılıkta azap vardır. İnşallah bundan ders alınır ve bir araya gelinir." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Osmab eryilmaz

29 Nisan 2018 Pazar 16:41

Su an sinirdeb mi uzubtudeb agliyorum arkadaslar bize yakisir bir takim kurmadab cikmasib lige

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunsporlu taraftarlar Giresun'da tribünü ateşe verdi

Samsunsporlu taraftarlar Giresun'da tribünü ateşe verdi