21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK'TAN SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ SAMİMİ VE İÇTEN AÇIKLAMA

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Samsunspor ile ilgili samimi ve içten açıklama

Samsun Valisi Osman Kaymak, Kavak Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen kaz tiriti gecesinde Samsunspor ile ilgili "İnsanlarımız Samsunspor’u seviyorsa onları sevindirmemiz lazım. Samsunspor sıkıntıdaysa onu sıkıntıdan çıkarmamız gerekmektedir" dedi.

19 Ocak 2018 Cuma 23:30 SAMSUNSPOR

Samsun Valisi Osman Kaymak,  Kavak Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen geleneksel kaz tiriti gecesine katıldı.


Samsun Valisi Osman Kaymak, Kavak Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen kaz tiriti gecesinde Samsunspor ile ilgili yaptığı açıklama ile salonda bulunanlardan büyük alkış aldı.

Samsunspor için başlatılan yardım kampanyası ile taraftarların gönlünde taht kuran Samsun Valisi Osman Kaymak, gecede Samsunspor ile ilgili  içten ve samimi mesajları ile dikkat çekti. FUTBOLDAN ANLAMAM AMA SAMSUNSPOR'U SIKINTIDAN ÇIKARMAMIZ GEREK

Samsun Valisi Kaymak, futboldan anlamadığını ve futbolu da pek sevmediğini söylerken, "Ancak ben görev yaptığım yeri seviyorum. Görev yaptığım insanları seviyorum. Onların derdi benim derdim. Onların sevinci benim sevincimdir. Her çalıştığım yerde olaya böyle baktım. İnsanlarımız Samsunspor’u seviyorsa onları sevindirmemiz lazım. Samsunspor sıkıntıdaysa onu sıkıntıdan çıkarmamız gerekmektedir. " dedi.SAMSUNSPOR İHTİŞAMLI GÜNLERİNE DÖNMELİ

Vali Osman Kaymak'ın bu sözleri geleneksel kaz tiriti gecesine katılan tüm davetlilerden alkış aldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, sözlerine şöyle devam etti.

"Samsun’un geleceğinde bir araya gelemiyorsak bunu sorgulamalıyız. Samsunspor Samsun’un ortak paydalarından biridir. Nasıl Samsunspor başarılı olduğu zaman sevinç duyuyorsak, üzüntü duyduğumuz zamanda yanında olmalı ve bende varım diyebilmeliyiz. Ne yapabiliriz diye olaya müdahil olduk ve bir  kampanya başlattık. Aslında Samsun’da Samsunspor bilinci yaşıyor. Arkadaşlar şuana kadar  1 milyon 700 TL para toplandı. Samsun’u ve Samsunspor’u seviyorsak lütfen imkanı olanlar,  bizden çağrı beklemesinler. Ümit ediyorum Samsunspor o eski ihtişamlı günlerine döner.  Yeni stadyumumuz yapıldı. Aslında Samsun’a yakışan süper ligtir. Buradan yine  Samsunspor’a desteğimizi imkanlarımız ölçüsünde yapalım diyorum. Ben bu akşam sizlerle beraber  olmanın keyfini yaşıyorum. Değerli Kavaklılar malumlarınız ben Samsun’da göreve  başlayalı altı ay oldu. Bu çok güzel ilimiz olan Samsun’u tanımaya çalışıyorum. Bu  toplantılar da tanışmamıza vesile olmaktadır. Bu kaz tiritinin tanıtılması şüphesiz ilimiz için  çok önemlidir. Arkadaşlar aslında kaz tiriti bahane önemli olan dostluk ve beraberliktir. Bu  güzel ülkemizde bir ve beraber olmak çok önemlidir. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi  bozmasın inşallah. "İlkadım Belediyesine ait Derebahçe Sosyal Tesislerinde düzenlenen tirit gecesine Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ile birlikte  AK Parti Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek,  CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak dernekler Federasyonu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un efsane kaptanı Emin Kar sitem etti!

Samsunspor'un efsane kaptanı Emin Kar sitem etti!