04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA SOKAKLARA ASILAN SAMSUNSPOR BAYRAKLARININ YIRTIK DURUMDA OLMASI TEPKİ ÇEKİYOR

Samsun'da sokaklara asılan Samsunspor bayraklarının yırtık durumda olması tepki çekiyor

Samsun'da Samsunspor'un şampiyonluk kutlaması için sokak ve caddelere asılan Samsunspor bayraklarının yırtık durumda olması tepki çekiyor.

20 Eylül 2020 Pazar 14:33 SAMSUNSPOR

Samsun'da Samsunspor'a destek ve şampiyonluk kutlaması için iş yerleri tarafından sokak ve caddelere asılan Samsunspor bayraklarının yırtık ve bakımsız durumda olması taraftarların eleştirilerine neden oluyor.


TFF 2'inci Ligi şampiyon olarak tamamlayan Samsunspor'a sokak ve caddelere astıkları bayraklarla destek mesajları veren iş yerleri, aradan geçen süreç içerisinde yırtılan ve deforme olan bu bayrakları olduğu gibi bırakınca ortaya hoş olmayan görüntüler çıktı.  Samsunspor taraftarları yırtık ve deforme olmuş durumda olan bu bayrakların görüntülerini haber merkezimize ulaştırarak, "Samsunspor sevdalıları ve taraftarlarını üzen bu görüntülerin biran önce ortadan kaldırılması ve yırtılan bayrakların yerine yenilerinin asılarak bu şehrin çocuklarının nasıl bir Samsunspor sevdalısı olduğu herkese gösterilmelidir. Yırtık durumda olan Samsunspor bayraklarının altından geçerken üzüntü duyuyoruz. Esnaflarımız bu bayrakları kendi iş yerlerinin isimlerini de yazarak sokak ve caddelere astılar. Ancak gözlerinin önünde olmasına rağmen bu yırtık bayrakları ne yazık ki yenileri ile değiştirmediler. Taraftarlar olarak sokak ve caddelere asılan ve yırtılan Samsunspor bayraklarının yenileri ile değiştirilmesini istiyoruz"dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bir bardak çay fiyatının 6.5 TL olduğu AVM'ler şikayet konusu oldu

Samsun'da bir bardak çay fiyatının 6.5 TL olduğu AVM'ler şikayet konusu oldu