04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUNSPOR 6 YABANCI FUTBOLCU İLE YOLLARINI AYIRMA KARARI ALDI

Samsunspor 6 yabancı futbolcu ile yollarını ayırma kararı aldı

Samsunspor 6 yabancı futbolcu ile yollarını ayırma kararı aldı. Samsunspor Kulübü, yabancı futbolcular Eldin Adilovic, Jeroen Lumu, Tom Muyters, Kevin Brands Distel Zola ve Ousmane N'Diaye ile yollarını ayırma kararı aldı.

04 Haziran 2017 Pazar 17:04 SAMSUNSPOR
Samsunspor Kulübü, yabancı futbolcular Eldin Adilovic, Jeroen Lumu, Tom Muyters ve Kevin Brands ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıracak.


Samsunspor'da sözleşmesi biten Distel Zola ve Ousmane N'Diaye ile birlikte 4 yabancı futbolcu ile yollar ayrılacak.

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, transfer çalışmaları ve takımda bulunan yabancı futbolcularla ilgili açıklama yaptı. Başkan Erkurt Tutu, Samsunspor'a devre arasında gelen Eldin Adilovic, Jeroen Lumu, Tom Muyters ve Kevin Brands ile karşılıklı anlaşarak yolları ayıracaklarını söyledi. Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt  Tutu, yaptığı açıklamada ayrıca sözleşmeleri sona eren Distel Zola ve Ousmane N'Diaye'nin yerine de daha kaliteli oyuncu almayı planladıklarını belirtti.

Samsunspor Kulübü Başkanı Tutu, önceliklerinin kaliteli yerli oyuncular olduğunu vurgulayarak, takımda yer alan Samsunlu oyuncular Ercan Yazıcı, Canberk Aydın ve kaleci Furkan Köse'nin uzun yıllar kulübe hizmet etmesinden yana olduğunu dile getirerek,  şöyle konuştu.

"Bu futbolcular kentimizin oyuncuları. Uzun yıllar takımda kalmalarını istiyoruz. Bunun için onlarla ilk görüşmemizi yaptık ve anlaşma sağladık. Teknik direktör arayışını tamamladığımızda transfere de başlayacağız. Öncelikle kaliteli yerli oyuncu peşindeyiz. Bunun için aceleci davranmayacağız. Eğer hedefe oynayacaksak kaliteli oyunculara ihtiyaç var. Bunların da çoğu Süper Lig takımlarından teklif gelmesini bekliyor. Süper Lig takımlarıyla anlaşamamaları halinde bu futbolcularla temas kurup takımıza kazandıracağız. Devre arasında aldığımız Eldin Adilovic, Jeroen Lumu, Tom Muyters ve Kevin Brands ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmak istiyoruz. Zaten Distel Zola ve Ousmane N'Diaye'nin sözleşmeleri bitti. Bunların yerine daha kaliteli yabancı oyuncu almayı planlıyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da golf'ün şampiyonu belli oldu

Samsun'da golf'ün şampiyonu belli oldu