16 Ocak 2022 Pazar

SAMSUNSPOR DERNEĞİNE İCRA GÖNDERDİĞİ GÜNDEME GELEN FİRMA AÇIKLAMA YAPTI

Samsunspor Derneğine icra gönderdiği gündeme gelen firma açıklama yaptı

Samsunspor Derneğine icra gönderilmesi olayında flaş gelişme. İcrayı gönderdiği gündeme gelen Florya Et Entegre Sanayi açıklama yaparak, "Avukatın icra gönderdiğinden haberimiz yoktu. Avukatı azlettik" dedi.

12 Eylül 2020 Cumartesi 18:41 SAMSUNSPOR

Samsunspor Derneğine gönderilen icra olayı ile ilgili Florya Et Entegre firması açıklama yaptı.


Samsunspor Derneğine icra gönderdiği gündeme gelen firma açıklama yaptı.

Florya Et Entegre  firmasından yapılan açıklamada Samsunspor'a firmaları adına icra gönderilmesi olayı ile ilgili şu bilgiler verildi.
"İlgili borç yaklaşık 15 yıl öncesinde başlayan et satışı işleminden kalan bir bakiyeyi içermektedir. İcra takibine konu olan hukuki süreçte iki adet farklı dosya bulunmakta olup, bu dosyalardan bir tanesi şirketimizin alacağından oluşmakta diğer dosya şirketimizin o dönemdeki yöneticisi olan kişinin şahsi alacağından oluşmaktadır. 10 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşen talihsiz olay, iki yıl önce Florya Et Entegre Et Sanayi şirketimizin ve o dönemdeki yöneticimizin şahsi alacağı adına vekalet alarak dosyayı üstlenen avukatın icra neticesinde doğacak vekalet ücretini tahsil etme amacıyla süreci bu noktaya getirmesi sonucu oluşmuştur. Şirketimiz bu talihsiz olay ile ilgili avukatın icra amacıyla gittiği kulüp binası önündeyken, şirketimiz yetkilisini araması üzerine öğrenmiştir. Bunun üzerine derhal şirketimiz ile avukat arasındaki vekalet iptal ettirilmiş, avukat süreçten azledilmiştir. Olaya konu olan borç için şirketimiz ve Samsunspor arasında görüşmeler daha önce yapılmış olup, karşılıklı mutabakat sağlanmıştır. Çok sevdiğimiz Samsunspor ile Florya isminin bu şekilde anılması bizi derinden üzmüştür."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hasan Kara

12 Eylül 2020 Cumartesi 18:52

bundan sonra floradan et almayarak bunun hesabını sormak her Samsunluya bir borç olmalı.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ahmet Çabuk yazdı! Altay maçında 3 puan Samsunspor'un olsun

Ahmet Çabuk yazdı! Altay maçında 3 puan Samsunspor'un olsun