04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUNSPOR HAZİRAN AYINDA KONGREYE GİDİYOR: ERKURT TUTU TEKRAR ADAY

Samsunspor Haziran ayında kongreye gidiyor: Erkurt Tutu tekrar aday

Samsunspor Haziran ayında kongreye gidiyor: Erkurt Tutu tekrar aday. Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Haziran ayında yapılacak olağan genel kurulda kulüp başkanlığına tekrar aday olacağını açıkladı.

31 Mayıs 2017 Çarşamba 00:25 SAMSUNSPOR
Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Haziran ayında yapılacak olağan genel kurulda kulüp başkanlığına yeniden aday olacağını açıkladı.

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, yönetim kurulu üyeleri ile Nuri Asan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyerek, Samsunspor'un ekonomik anlamda yönetilebilir hale geldiğini söyledi.

Samsunspor'da eski oyunculara 29 milyon lira olan borcun 7 milyon liraya düşürüldüğünü vurgulayan Erkurt Tutu, "Ekonomik anlamda kulüp, TFF 1. Lig gelirleri ile yönetilebilir hale geldi. Kulübün bu yapıya gelmesinde 2.5 yıldır büyük emek sarf ettik. 16 Haziran'da olağan kongre var ve kulübü bu hale getirdikten sonra bırakıp gitmek olmaz, yeniden aday olacağım." diye konuştu.

Samsunspor'un her zaman hedefi olduğuna işaret eden Tutu, şunları kaydetti:

"Geçen sezon transfer yasağı ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle ligde kalmak için mücadele ettik. Ligde kalamazsanız gelecek yıl da hedef koyamazsınız. Bunu başardık ve temelleri daha sağlam bir takım oluşturacağız. Samsunspor'u gelecek sezon hedefe oynayan bir takım haline getireceğiz. Kalmasını isteğimiz oyuncularla görüşme yaptık. Teknik direktör Osman Özköylü ile geçtiğimiz gün karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kongre öncesinde yeni bir teknik direktörle anlaşıp onunda istekleri doğrultusunda transfere başlayacağız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan 18 kişi Adliyeye sevk edildi

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan 18 kişi Adliyeye sevk edildi